2737
2739

دو ماهه تحت نظر یه دکتر طب سنتی هستم کلی داروی گیاهی و تزریق واژینال و قرص و دوا داده . یکم ناامیدم . آیا تا حالا کسی با این روش باردار شده ؟ لطفا اگه خودتون یا اطرافیانتون از این طریق باردار شدید نظراتتون را بفرستید .ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من باردارشدم ولی از پله رفت تند تند افتاد😭😭😭

کاربر قدیمیییی😇😇فک کنم ۱۰تا کاربریی داشتم که ۵تاشون رمز عبورو فراموش کرده بودم ☺برای مادرشدنم دعا کنید منم دوس دارم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم🤩😍مرسسیی دوستای خوبم
2728
میشه بگی کجا رفتی و چه چیزهایی بهت داد و چند ماه تو اقدام بودی؟

۸ ماه تو اقدام بود ۱ماه سیاه دونه و خرما و روغن زیتون قاطی کردم تو دوران پریودی خوردم تو قم با خانمه اشنا شدم 

کاربر قدیمیییی😇😇فک کنم ۱۰تا کاربریی داشتم که ۵تاشون رمز عبورو فراموش کرده بودم ☺برای مادرشدنم دعا کنید منم دوس دارم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم🤩😍مرسسیی دوستای خوبم
میشه بگی کجا رفتی و چه چیزهایی بهت داد و چند ماه تو اقدام بودی؟

من فقط رفتم دکتر متخصص زنان زایمان .بهم گفت تنبلی تخمدان داری و پلی کیستیک هستی  

بهم داروهای تخریک تخمدان و تنظیم پریود داد بعد 5 ماه باردار شدم .با اینکه 1 سال بود در اقدام بودم باردار نمیشدم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2740

منم رفتم طب سنتی یه عالمه دارو و ....داده حالا مصرف کنم ببینم چطوره

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا