2733
2734

سلام خوبین  😁خیلیاتون میشناسین منو میدونین که بزرگترین ارزوم نقاش شدنه و پنج ماهه شروع کردم به آموزش دیدن الانم ماه پنجمم این تابلو رو کشیدم هنوز 4 ماه دیگه از دوره هام مونده تا تموم بشه

اینم بگم کلاسام  به صورت مجازیِ😀

😁این تابلورو سه هفته پیش شروع کردم به کشیدن دیشب تموم شد😍زوتر هم تموم میشد ولی چون با وجود هلنا رزوا نمیتونم کار کنم شبا تا صبح میکشم وقتم محدوده 😆خیلی ذوق دارم واسه نقاشی و ...خوشحالم که با موفقیت اولین تابلوم تموم شد خواستم با شما شریک باشم خوشحالیمو😍

اینم تابلوم

موهای کنار گوششم مرحله نهایی دیشب زدم

اینم عکس اصلی

فقط میگم آفرین هنرمند

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کدوم کلاس مجاری میری ک اینو کشیدی؟؟؟؟؟باورم نمیشه اینهمه استعداد 😶😶😶😶😶😶

عالیه 

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2740

واقعا عالیه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2706