2737
2739
عنوان

اگه غسل گردنمون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

وا بعضیا چه نظرات عجیبی میدن . خب تو پریودی آدم چجوری غسل کنه ؟ باید پاک باشی و غسل کنی 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2738
قبول که هس ولی خواستم بدونم گناه نداره بزارم بعد از حیض

مرجعتون کیه؟ امام خمینی و آیت الله خامنه ای رو من میدونم که بنا بر احتیاط واجب درست نیست 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خوب غسل جنابت گردنمون باشه گناه نداره

من این سوال رو پرسیدم گفتن که نمیشه در زمان پریودی غسل واجب انجام داد.چون باید خودت پاک باشی.باید بزارین بعد پریودی ولی درحال جنابت خوابیدن وغذاخوردن هم کراهت داره باید قبلش یه وضوبگیرین.البته من اینو شنیدم.

کی گفته؟ روت سل جنابت بمونه  خوب نیست

من طبق فتوای امام خمینی و آیت الله خامنه ای میدونم که بنابر احتیاط واجب درست نیست بقیه مراجع هم نمیدونم ولی نشنیدم کسی جایز دونسته باشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من طبق فتوای امام خمینی و آیت الله خامنه ای میدونم که بنابر احتیاط واجب درست نیست بقیه مراجع هم نمید ...

کراهت داره با غسل جنابت حتی بشینی سر سفره. دیگه نمیدونم بقیه چیکار میکنن

خدایا شکرت🖤
2706