2733
2734

اگر سوپ میدی بخوره داخلش خیلی کم آب قلم بریز براش

اب قلم کلی درست کن به اندازه ی حبه قند فریز کن و هربار یه دونه بنداز داخل غذاش

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جوانه ی گندم و سبوس برنج و گندم و .. هم خوبه داخل غذاش بریزی

از چندماهگی شروع کردی؟

من چند روز دیگه ۴ماهش کامل میشه میخوام شروع کنم😍

2738
اگر سوپ میدی بخوره داخلش خیلی کم آب قلم بریز براش اب قلم کلی درست کن به اندازه ی حبه قند فریز کن و ...

قبلا سوپ دوست داشت ولی جدیدا نمیخوره

الان فقط حریره بادوم و فرنی میخوره نمیدونم چی بدم که باز سوپ و غذاهای دیگه رو دوست داشته باشه

توکلت علی الله
از چندماهگی شروع کردی؟ من چند روز دیگه ۴ماهش کامل میشه میخوام شروع کنم😍

من از 4 ماه گاه گدار بهش یه چیزایی میدادم مزه کنه ولی از 5 ماهگی کامل شروع کردم

میگن چون زود شروع کردی الان کم میخوره نمیدونم ربطی داره یا نه

توکلت علی الله
من از 4 ماه گاه گدار بهش یه چیزایی میدادم مزه کنه ولی از 5 ماهگی کامل شروع کردم میگن چون زود شروع ک ...

اتفاقا میگن از ۴ماهگی شروع کنی بهتر طعم ها رو قبول میکنه

از آخر ۵ ماهگی؟

سوپ دیگه ای درست کن

مثلا سوپ کدو حلوایی ...

پوره سبزیجات هم میدی یا نه هنوز؟

سرلاک .سوپ با اب قلم .سیب زمینی و کره

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
فرنی خرما حریره بادوم سوپ پوره تو غذاهاش کره بریز بعدشم سویقم بریز خیلی خوبه

کره یا غذای روغنی خوردنی ادای حال بهم خوردن میده که ینی میخوام بالا بیارم!

فرنی خرما چطوریه؟

سویق از الان؟

توکلت علی الله
2706