2733
2739
عنوان

کیا مستاجرن؟؟

314 بازدید | 31 پست

من سه سال با مادرشوهرم و جاریم تو یه آپارتمان هستیم مادرشوهرم خیلی اخلاقش بده خونمو تو شیشه کرده ما اینجا را خودمون ساختیم شوهرم میگه بریم مستاجری اینکه نشد زندگی ماهر روز بحث داریم مادرشوهرم اینا فعلا تا ۳ ،۴ سال دیگه ندارن پولمونا زدن، من از مستاجری میترسم شمایید که مستاجرید به نظرتون خیلی سخته؟؟ شما بودید برا راحتیه اعصابتون از اینجا بلند میشدید؟؟

بستگی داره چه شهری باشی

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اجاره نشینی خوش نشینی

اون ماله قدیما بود😂این حرفم ماله قدیمیا نه الان 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
اصفهان

کل خونه رو همسر شما ساخته؟ میتونین یه کاری بکنین اگه خیلی سختتونه واحدی که خودتون داخلش هستین اجاره بدین برین یه خونه دیگه از پول کرایه اونور پول کرایه خودتونو بدین اونجوری اذیت نمیشین

2738
من چهار ساله واحد بالای مادر شوهرم زندگی میکنم،الان خونه گرفتیم خداروشکر،اگه پول دارین برید آرامش خی ...

آرامش که نداریم هیچی آبرومونا همه جا برده

نمیدونم به خدا دو روز استرس افتاده به جونم 

پول یه رهن را داریم اگه پولمونا میداد میتونستیم خونه بخریم اینه که میگه ۳ سال دیگه ندارم

اونور من نمیدونم کرایه ها چه قدره ولی تهران کرایه زیر یه تومن نیس😐پوستمون کنده شده

کل خونه رو همسر شما ساخته؟ میتونین یه کاری بکنین اگه خیلی سختتونه واحدی که خودتون داخلش هستین اجاره ...

نه فقط واحدی که خودمون توش هستیم،

نمیزاره مستاجر بزاریم 

آرامش که نداریم هیچی آبرومونا همه جا برده نمیدونم به خدا دو روز استرس افتاده به جونم  پول یه ...

عزیزم هیچ چیزی مهم تر از آرامش خودت نیس میدونی این همه فشار چه بلایی سر بدن خودت میاره خدایی نکرده مریض میشی جایی بمون که شب راحت بخوابی

اونور من نمیدونم کرایه ها چه قدره ولی تهران کرایه زیر یه تومن نیس😐پوستمون کنده شده

میشه با ۷۰ رهن کرد

نمیدونم چیکار کنم از یه طرف زندگی را برامون زهرمار کرده از اون طرفم میترسم بریم از پسش بر نیایم

آرامش که نداریم هیچی آبرومونا همه جا برده نمیدونم به خدا دو روز استرس افتاده به جونم  پول یه ...

عزیزم شاید داره نمیخواد از اونجا برید،دقیقا منم تو همچین شرایطی بودم ولی هر سری یچیزی پیش میومد ک نمیرفتیم،اگه شوهرت دوس داره برید،مطمئن باش به شوهرت فشار مالی اومد تو اجاره نشینی پاشو میکنه تو یه کفش پولشم میگیره

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2706