2737
2734
عنوان

از تیکه های پدر شوهرم خیلی خسته شدم

484 بازدید | 13 پست

ده ساله ازدواج کردم و بخاطر خواسته شوهرم پیش پدر شوهرم اینا زندگی میکنیم چون بچه آخره و خیلی به خانوادش وابستس، همه خواهر شوهرام ازدواج کردن و تهرانن برادر شوهرمم خارج از کشوره. فقط ما پیششون موندیم. توی این چند سال از دختراش بیشتر به دردش خوزدم، مادر شوهرم که مرتب میره تهران و همه کارهاشو میکنم از غدا گرفته تا شستن لباسهاش ولی اصلا انگار این کارهام به چشمش نمیاد امشب مهمان داشتیم خیلی پیش مهمانها بهم تیکه پروند . یکیش سر درست کردن جوشانده گل برنجاس بود مثلا بهم گفت واسم درست کن ولی نه مثل دفعه قبل که جوشاندیش بذارش روی کتری دم بکشه بعدشم توی یک استکان کوچیک میارن نه مثل تو توی یک لیوان. این مساله تمام شد یکم بعدش پسرم که با باباش بازی میکرد گریه افتاد بهم میگه تو چه مادری هستی پاشو بچتو بغل کن داره گریه میکنه و ... دیگه بماند بقیشو نگم واستون که خیلی دلم گرفته. 

با اینکه میدونه من روی این مساله حساسم و دوست ندارم پیش بقیه اینجوری باهام صحبت کنه ولی اصلا اهمیت نمیده چون با هم زندگی میکنیم فکر میکنه میتونه هر جور بخواد باهام صحبت کنه به نطرتون این جواب خوبیای منه؟ شما بودین یه روز دوام میاوردین؟ من ده ساله دارم این رفتارشو تحمل میکنم 😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ده ساله تحمل کردی که پرو شده  لابد یه عقده ای ازت داره که اینجوری حرف میزنه

تا حالا کمتر از گل بهش نگفتم کاری ام نکردم که بخواد عقده داشته باشه! جرات نداره به اون جاریم که ازشون دوره حتی تو بگه با اینکه خیلی پاچه پاره هستش و اصلا ازش خوششون نمیاد ولی خیلی احترامش رو دارن چون خیلی خانواده پولداری داره ولی من چون خانوادم فرهنگی هستن و در حد متوسط جرات میکنه هر چی بخواد بهم بگه چون خودش خیلی پول دوست و پولداره

تو فقط پدرشوهرته همه اینارو باهم جمع کن واس من به اضافه مادرشوهر و پدرشوهر و خواهرشوهر و......

آخی عزیزم البته منم همشون اهل تیکه پروندن هستن ولی حداقل جلوی جمع اینکار رو نمیکنن

تا حالا کمتر از گل بهش نگفتم کاری ام نکردم که بخواد عقده داشته باشه! جرات نداره به اون جاریم که ازشو ...

فک کنم چون مدام پیششون هستین اینجوری به خودش اجازه میده رفتار کنه و از اون جاریت میترسه

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
2740
فک کنم چون مدام پیششون هستین اینجوری به خودش اجازه میده رفتار کنه و از اون جاریت میترسه

منم قبول دارم راسته که میگن دوری و دوستی ولی چیکار کنم خواسته شوهرم هستش از همون اول خواستشو گفت منم قبول کردم 

تا حالا کمتر از گل بهش نگفتم کاری ام نکردم که بخواد عقده داشته باشه! جرات نداره به اون جاریم که ازشو ...

همچین آدمی اطرافم دیدم

درکت میکنم

چاره کار ،دوریه، به بیخیالی زدنه و وقتی تیکه میندازه، سرت پایین باشه و کار خودت و کنی و محل و ترک کنی. 

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
چه شرایط سختی. اسی کاش کمی روی مغز شوهرت کار کنی شاید نظرش عوض شد واسه خونه مستقل. دیگه ده سال گذشته ...

نه بابا همچنان میگه از کنار مامان بابام تکون نمیخورم. میگه اونا فقط مارو اینجا دارن چه کاریه که بریم یه خونه دیگه.

نه بابا همچنان میگه از کنار مامان بابام تکون نمیخورم. میگه اونا فقط مارو اینجا دارن چه کاریه که بریم ...

پس خدا صبرت بده. هر از چند گاهی بگو که خسته شدم که بتونی یه سری کارا رو انجام ندی.پدرشوهرت هم اگه جلوی جمع اینجوری بهت گفت شما هم همون لحظه جوابشو بده. واقعا حرکت زشتیه جلوی جمع بخواد شما رو ضایع کنه.