2733
2739

سلام خانمهای مهربون.من تو اقدامم و تنبلی دارم.دکتر این قرص و پودر رو بهم داده.کسی بوده که استفاده کرده باشه و نتیجه گرفته باشه؟؟اگه آره که بعد چه مدت؟؟ممنون میشم جواب بدین.

عزیزم پودرش که اصلا به درد نمیخوره

ولی دوفاستون عالیه.من سه ماه از دوفاستون استفاده کردم بعدش باردار شدم

منم مشکل تنبلی تخمدان داشتم یکسال بود اقدام کرده بودم اما نتیجه نگرفته بودم.سه ماه که هز دوفاستون استفاده کردم نتیجه گرفتم.

انشاالله شما هم نتیجه بگیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پودرش که اصلا به درد نمیخوره ولی دوفاستون عالیه.من سه ماه از دوفاستون استفاده کردم بعدش باردا ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم.به منم واسه سه دوره داده.ماه پیش استفاده کردم ولی پری اومد.این دومین ماهه که دارم‌ میخورم.ممنونم از جوابت گلم.واسه منم دعا کن مهربون.

2731
2738
خواهرم و دخترداییم دراولین ماه خوردن این پودر باردار شدن منم اولین باری ک خوردمش حامله شدم اما چون ا ...

آخی الهی عزیزم.ان شاء الله خدا به شما هم نی نی سالم و صالح و توپولی عطا کنه.من که امیدوار شدم با حرفهاتون.😍

خدا از دهنت بشنوه عزیزم.به منم واسه سه دوره داده.ماه پیش استفاده کردم ولی پری اومد.این دومین ماهه که ...

عزیزم به نظر من تنبلی تخمدان اصلا مشکل نگران کننده نیست.اوناییی که تنبلی تخمدان دارن راحت باردار میشن به شرطی که استرس نداشته باشند وبه بارداری فکر نکنند.من تو این یکسال همش استرس ونگران بودم دقیقا ماهی که دیگه ناامید بودم وتصمیم داشتم دیگه به بارداری فکر نکنم باردار شدم.

عزیزم هر روز صبح پاشو پیاده روی وورزش کن واصلا بی خیال شو  ومطمئن باش بدون دارو انشاالله جواب میگیری.

دیدم که میگم.بعدها به حرفم میرسی.لز الان فکر بارداری رو از سرت بنداز بیرون

هدفتون هم از رابطه هم فقط خوش گذرانی باشه نه بارداری

عزیزم پودرش که اصلا به درد نمیخوره ولی دوفاستون عالیه.من سه ماه از دوفاستون استفاده کردم بعدش باردا ...

واست خوشحالم که نتیجه گرفتی گلم. اما منم تنبلی تخمدان دارم تو اقدامم . سه ماه دوفاستون استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم . شما کار دیگه ای هم انجام دادی مثلا ورزش?

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
آخی الهی عزیزم.ان شاء الله خدا به شما هم نی نی سالم و صالح و توپولی عطا کنه.من که امیدوار شدم با حرف ...

ممنونم عزیز آره مصرفش کن پودرتو یکی ظهر یکی شب تو آب حل کن بخور ایشالله ک بارداری اینماه

ممنونم عزیز آره مصرفش کن پودرتو یکی ظهر یکی شب تو آب حل کن بخور ایشالله ک بارداری اینماه

قربونت عزیزم ان شاء الله.ولی دکتر به من گفت یه بار در روز بخورم.دوساعتم قبل و بعدش ناشتا باشم چیزی نخورم.

واست خوشحالم که نتیجه گرفتی گلم. اما منم تنبلی تخمدان دارم تو اقدامم . سه ماه دوفاستون استفاده کردم ...

عزیزم ورزش میکردم ودیگه به بارداری فکر نمی کردم

استرس به نظر من اگه نداشته باشی باردار میشی

من یکسال تمام به بارداری فکر میکردم ونتیجه نمی گرفتم از بس دکتر ودارو خورده بودم خسته شدم

منو وهمسرم قرار گذاشتیم دیگه از بچه حرفی نزنیم.

همسرم گفت ترانه اگه ببینم به بچه فکر میکنی طلاقت میدم.من به همه میگم مشکل از منه.تو هیچ مشکلی نداری

من یه زن شاد وپر انرژی میخوام.اگه شاد نباشی دیگه باهات نیستم.منم از اون روز سعی کردم خوشحال باشم به خودم میرسیدم باشگاه میرفتم اصلا هم به بچه فکر نمیکردم.بعد سه ماه شادی وخوشحال بودن واسترس نداشتم باردار شدم

عزیزم به نظر من تنبلی تخمدان اصلا مشکل نگران کننده نیست.اوناییی که تنبلی تخمدان دارن راحت باردار میش ...

حق با شماست گلم ولی واقعا سخته که بهش فکر نکنی.منم خیلی سعی میکنم از سرم بیرون کنم ولی ناخودآگاه میاد تو سرم و تو فکر میرم.الان هشتمین ماهمه که بی نتیجه موندم.خدا سر هیچکس نیاره ولی واقعا آدم ناامید میشه و غصه میخوره با اومدن پری.☹

2706