2737
2734
عنوان

چرا شوهر من نرمال نيست😒

367 بازدید | 11 پست

يك ساعت پيش زنگ زده بود خونه مادربزرگش بود حرف زديم معمولي بود مشكلي خاصي نداشت 

نيم ساعت پيش اومد اينجا ديدم يه جوريه انگار ناراحته هيچيم بينمون نشده بود اصلا 

خودشو گرفته بود ناراحت بود الكي به يه چيز گير دادو رفت نميدونم از كجا ناراحت بود منم محلش نداشتم فقط پرسيدم مريضي حالت انگار خوب نيست گفت خسته م بعدشم رفت 

چند بار بهش گفتم بدم مياد كه از جايي ديگه ناراحتي رفتارت با من عوض ميشه واسه همينم زياد محلش نذاشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب حتما از یه چیزی ناراحت بوده که ربطی هم به شما نداشته ،وقتی میبینی ناراحته ،کنارش باش ،مرهمش باش ،یارش باش ...لازم نیست چیز خاصی بگی یا حرفی بزنی ..اتفاقا هیچی نگو ..بازوشو اروم فشار بده با یه لبخند ملیح یعنی همیشه کنارشی ...همین 

به جای اینکارا اومدی ازش توقع هم داری !!!! بابا ایولااا 

........دین من انسانیت است.........
خوب حتما از یه چیزی ناراحت بوده که ربطی هم به شما نداشته ،وقتی میبینی ناراحته ،کنارش باش ،مرهمش باش ...

چرا وقتي باهام بد رفتار ميكنه اينجوري كنم؟

يك كلمه يواش ازش يه سوال در مورد مسائل مالي پرسيدم سريع باهام بد رفتار كرد منم بدم اومد بهم برخورد

2740
هنوز عروسي نكرديم

حالا من که نمیدونم شوهرت چشه ولی این رفتارا یکم نشونه خوبی نیس احتمالا حرفی حدیثی پشت شما زده شده حالا نمیگم برو دعوا راه بنداز یا جنجال کن ولی  از الان که عقدین یادش بده تنهایی خونه مادربزرگ رفتن چه معنی داره اخه دختر ...

چی بگم والا زندگی خودته 

یارب نظر تو برنگردد...
حالا من که نمیدونم شوهرت چشه ولی این رفتارا یکم نشونه خوبی نیس احتمالا حرفی حدیثی پشت شما زده شده حا ...

چه اشکالی داره تنهایی خونه مادر بزرگش یا مادرش بره سر بزنههه !!!!این چیزارو یاد ندین عزیزم امار طلاقو بالا نبرید😘

چرا وقتي باهام بد رفتار ميكنه اينجوري كنم؟ يك كلمه يواش ازش يه سوال در مورد مسائل مالي پرسيدم سريع ...

خوب شوهر هم ادمه ،یه وقت ناراحته ،عصبیه ،مغزش آشفته اس ،قربونت برم .حرکتشو تایید نمیکنم ولی گاهی  پیش میاد،سوپر من که نیستن !!!اونا هم مثل ما،یه وقت هایی یه اشتباهاتی میکنن،از این مسایل کوچک باید رد شد و دفعه بعد که دیدیش  به روش نیار .اگر خودش حرفی زد بگو اره نگرانت بودم ،حس کردم حالت خوب نیست ،اصلا اصلا هم ازش نخواه که توضیحی بده ،شاید خانوادگی بوده و به شما مرتبط نباشه و دوست نداشته باشه حرفی راجع بهش بزنه

چه اشکالی داره تنهایی خونه مادر بزرگش یا مادرش بره سر بزنههه !!!!این چیزارو یاد ندین عزیزم امار طلاق ...

کجای حرف من طلاق بوووود؟؟؟ شما درست بخون بعد منو ریپلای کن 😂😂😂 

خوبه گفتم جنجال راه نندازه 

تنهایی رفتن خوب نیس این نظر منه 

یارب نظر تو برنگردد...