2733
2734
عنوان

خاطره زیبا از ارایشگاه

255 بازدید | 9 پست

اقا جونم واستون بگم که رفته بودم ارایشگاه بگین خوب

اونجا شلوغ بود تا امد نوبتم بشه گوشیم دراوردم شروع کردم به اینستا گردی یهو خانوم کناریم

گفت:ببخشید خانوم شما بلدین هک کنید‌

من:😲😲نه هک واسه چیه

گفت میخوام گوشی اینستای شوهرمو هک کنم

یهو کل خانوم های سالن گوشی هاشون دراوردن و گفتن اره ما بلدیم همه هم اینستا و تل شوهرشون رو گوشی خودشون داشتن یعنی میگم همه اغراق نمیکنما همه داشتن

بعد ازشون پرسیدم دوست دارین شوهرتون همین کار رو با خودتون بکنن

ناراحت شدن /: واسه خودشون اشکال نداشت واسه شوهرشون عیب بود

من نمیفهم اگه اینقدر اعتماد نیست چرا موندن زندگی میکنن اگه اعتماد هست چرا با این کار ها به  شوهرشون بی احترامی میکنن

نظر شما چیه خانوما

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ

خانوما خوب میکنن😂😂😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه یاد بگیریم فقط به همین جمله عمل کنیم که "انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند" واقعا چقد زندگی هامون بهتر میشه.

شازده کوچولو از گل پرسید: "آدم ها کجان؟". گل گفت:" باد به اینور و آنورشان میبرد، این بی ریشگی حسابی اسباب دردسرشان شده."

نظر من اینه ک‌وقتی تو زندگیت ب جایی رسیدی ک‌نیاز ب هک داشتی باید قید اون‌زندگی‌رو بزنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740