2737
2734

ی ساله دنبال ی دکتر خوبم بینیم استخوانی قوس داره.. کسی ک کارش خوبه بگید..درضمن خودم سلطانی فر چون دیر نوبت داد کنسل کردم.. دیگه کی هست

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

دکتر حسنانی کارش برا بینی اسخونی اوکیه فکر کنم من خودم زمانیان عمل عکرده یکماه نیم میشه که عمل کردم حسنانی گرون میگیره 

🌈دنیا پر از آدم های خوب است؛ اگر نمی توانی یکی از آنها را پیدا کنی، یکی از آنها باش ...🌈
دکتر حسنانی کارش برا بینی اسخونی اوکیه فکر کنم من خودم زمانیان عمل عکرده یکماه نیم میشه که عمل کردم ...

حدوداً هزینه اش چقدر شد عزیزم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۱/۵ شد،،ولی بستگی بینی داره از ۷تومنه

ممنوم گلم، خیلی خوش فرم شده،مبارکت باشه

🌹🌹🌹

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2738