2733
2734
عنوان

یه سوال

77 بازدید | 8 پست

اگر خواهر ادم مدت ها اصلا زنگ نزنه بهمون و یه میس کال تو واتس بزنه و بگه میخواستم با ...(اسم بچمون) حرف بزنم آیا  بی احترامی حساب میشه؟در ضمن اینکه سر دشمنی هم بسیار دارن باهامون مدتها

کی می دونه

شاید  دلش برای شما  هم  تنگ شده  بوده  و غرورش اجازه نمی داده ک ابراز دلتنگی کنه  بهتون 

شاید اگر من  بودم ،  با حفظ احتیاط و حریم  ؛  سعی میکردم  روی باز  نشون بدم   ،شاید کینه ها  تبدیل ب محبت شه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کی می دونه شاید  دلش برای شما  هم  تنگ شده  بوده  و غرورش اجازه نمی داده ک ...

من خیلی دوی باز نشون دادم خیلی کوتهه اومدم ولی هرجور دلشون میخواد بهمون بی احترامی میکنن منم بعد دوستل ترجیحم دوری و دوستی شد.با هر تماس دلم میشکست و واقعا کینه و نفرت ایجاد میکرد الان که دیرتر همدیگرو میلینیم حداقل اون حس نفرت سراغم نمیاد چون بی احترامی جدیدی نمیبینم

خواهر و دشمنی؟ چ جالب....شاید دلش تنگ‌میشه ولی غرورش اجازه نمیده ک بگع میخاستم با خودت صحبت کنم

آحه این اولین پیامی نیست که اینجوری میده و فقط میخواد بگه ما به بچت اهمیت میدیم ولی به تو نه

اشتی کنین بره بعدا حسرت میخورین حیف نیس ادم خواهرداشته باشه

چرا خیلی حیفه.قهر نیستیم ولی اونا همش بهمون بی احترامی میکنن و هروقت دلشون خواست درست رفتار میکنن.منم تنها راه رو دوری دیدم.مچبورم دعوتی رو قبول نکنم و دیر به دیر دیدار سرپایی داشته باشیم تا کمتر ناراحتی بوجود بیاد

2740