2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
شاید بارداری

اخه هم دیشب هم صبح بی بی چک منفی شد. 

صبح ی لک قهوه ای دیدم هنوز نیومده . دکترمم گفته پریود شدی روز اول تا سوم ی روزشو بیا. منتظرم ببینم اگ اومدش پری برم اگ ن فردا باز بی بی چک بذارم. بعید میدونم حامله باشم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
اخه هم دیشب هم صبح بی بی چک منفی شد.  صبح ی لک قهوه ای دیدم هنوز نیومده . دکترمم گفته پریود شد ...

..من ۴ اذر رابطه داشتم اما بدون دخول و پرده هم دارم اما مقداری پیش اب ریخته شد رو واژنم...اخرین زمان پریودم ۱۵ ابان بود...الان پریود نشدم واقعا استرس دارم و فکر میکنم باردارم هیچ علائمی ندارم...دیروزم رفتم امپول پروژسترون زدم...توروخدا راهنماییم کنین☹☹☹☹

درضمن من تنبلی تخمدان هم دارم و توی این ماه هم پدر بزرگمو از دست دادم و استرسو هیجان هم زیاد بهم وارد شد...

الان شک دارم شما که متاهلین بنظرتون

باردارم یا نیسم😖😖😖

..من ۴ اذر رابطه داشتم اما بدون دخول و پرده هم دارم اما مقداری پیش اب ریخته شد رو واژنم...اخرین زمان ...

اگ فقط پیش اب ریخته واژن اصلا نیستی حتی یذره شک نکن. تنبلی هم داری مگه حاملگی ب این اسونیه.ـنگران نباش هیچ خبری نیس قطعا.

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
اگ فقط پیش اب ریخته واژن اصلا نیستی حتی یذره شک نکن. تنبلی هم داری مگه حاملگی ب این اسونیه.ـنگران نب ...

مرسییی بخدا اینقد استرس دارم شبا نمیتونم بخوابم.با حرفت اروم شدم یکم

2706