2733
2734
عنوان

اونایی که میکرو بلیدینگ ابرو انجام دادن بیان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 73864 بازدید | 85 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مال من 80 درصدش رفت کاش اون 20 درصد هم بره به خدا میچسبم به ابروها خودم تقویتشون میکنم

این چیزا بعد یه مدت از مد میره ابرو طبیعی بهتره اشتباه کردم رسما

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم
2731
نمیدونم خورد تو ذوقم حس کردم زشت شدم البته از کارش هم راضی نبودم

البته باید بگم رنگش شما به نظر من سیاه نبوده قهوه ای خیلی تیره بوده بعدم میکرو بیلدینگ یا همون فیبروز رو با زگرنگ تیره انجام مبدن چون ماندگاربش کمه زود محو می شه رنگ روشن باشه خیلی زود محو می شه یکم چربش کنی میره این مواد های جدید محلول در اب هستن با چرب کردن زود میرن اگه تو اینترنت هم سرج کنین می بینین نوشته پوستای چرب ماندگاریش کمتره اصلا به نظر من دست نمی زدی تا دو ماه دیگه خیلی خیلی عالی می شد البته اگه از رنگش خوشت نیومده باشه ها چون من دبدم بعضی ارایشگرا جوری خط می ندازن که انگار بچه اول دبستان مشق نوشته

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
یخورده زمان بگذره رنگش خوب میشه نمیدونم والا رنگ بزنین فک‌کنم این خطوط بیشتر خودشو نشون بده و تو دی ...

اره خودمم امیدی ندارم

۲۲سالمه انقد مشکی شده

انگار ۱۷سالمه😅

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤

میکرو کلا میریزه ، منم انجام دادم بار اول بعضی جاها ریخت گ بعد ترمیم هم یه قسمت های یه ابرو ریخت الان با مداد پر میکنم حالا موندم که باز برم ترمیم یا بزارم همش بریزه، به ارایشگر گفتم بعد ترمیم باز ممکنه بریزه گفت ارهم درکل هرکاری بکنی اخرش به این نتیجه میرسی که هاشور از همه بهتره 

فقط خدا 
۳هفته از ترمیمم میگذره عکسو ببینین اگه رنگ قهوه ای بزارم اون میکروها رنگشون تغییری نمیکنه؟؟ ی کوچ ...

کلا ماه اول همینطوریه هرچی میگذره ابرو سیاه تر میشه چون زخما رو میگیره حالت بدی پیدا میکنه ولی بعد یکماه کم کم روشنتر و جا افتاده میشه. من همیشه قهوه ای تیره میزنم که نه خیلی روشن باشه و زود پاک شه نه اینکه خیلی تیره بشه که نشه کاریش کرد وقتی رنگ روشنم میزارم هاشورام کمی روشنتر میشه و رنگ باز میکنه شما هم رنگ کنی خیلی بهتر میشه اما الان زوده باید زخمات کاملا خوب بشه 

زندگی زیباست ...
البته باید بگم رنگش شما به نظر من سیاه نبوده قهوه ای خیلی تیره بوده بعدم میکرو بیلدینگ یا همون فیبرو ...

اره ببین دم ابروهامو رسما گند زده بود تا به تا بعدم اونو نشد که میخواستم الانم دم ابروهام خیلی کم رنگ شده 

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم
یخورده زمان بگذره رنگش خوب میشه نمیدونم والا رنگ بزنین فک‌کنم این خطوط بیشتر خودشو نشون بده و تو دی ...

چر یکمی بهتر میشه چون پوستم یکم رنگ میگیره

سوال اکثریت🤗=متولد ۸۶ نیستم !                                             With you
کلا ماه اول همینطوریه هرچی میگذره ابرو سیاه تر میشه چون زخما رو میگیره حالت بدی پیدا میکنه ولی بعد ی ...

وای جدی؟؟

خدا خیرت بده

اینجوری باشه دو سه هفته دیگ قهوه ای متوسط میکنم

ک ن خیلی روشن باشه ن خیلی تیره

بعدشم‌صبر تا بره

ولی پشت دستمو داغ کردم کاری ب صورتم داشته باشم

همین نچرال بهتره

چون کلا ادمیم هستم‌ زود پشیمون میشم😑

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤