2733
2734
عنوان

اونایی که میکرو بلیدینگ ابرو انجام دادن بیان ....

| مشاهده متن کامل بحث + 74060 بازدید | 85 پست

من اردیبهشت ماه ابروهامو میکروپیگمنتیشن زدم چون به گفته خانمه برای پوست چرب من بهتر بود،بعد یکماهم رفتم ترمیم که خوب بود و عالی و اصلا کسی نفهمید ینی حتی یه نفر

الان بعد چند ماه پاک شده و فقط یه حالت قرمزی مونده بود، ایندفه جای دیگه رفتم که برام بلدینگ زد و هر چی گفتم فکر نکنم بلدینگ رو پوست چرب من جواب بده اعتنا نکرد و گفت اگه جواب نداد تو ترمیم برات با دستگاه میزنم😞 همون لحظه که از رو صندلی بلند شدم خیلی خوشگل بود اما الان بعد ۱۵ روز انگار نه انگار که بلدینگ زدم. ینی همون ابروی روز اولمه با همون حالت قرمزی قبل😔😞

جان و جهان من تویی👈پرنسس کوچولو

ففط تنها رهنمایی که می شه کرد اول به ارایشگر بگو طرح اشو بکشه ببین خوشت میاد چوو خیلی ها سریع بدون اینکه ابرو رو کادر بندازن با مداد سریع میان کارشون رو انجام میدن اگه دیدی کادر ننداخته می خواد کار کنه پاشو چون ابروی منو با اینکه گفتم کادر بنداز ببینم بهم میاد یا نه شروع کرد به کار روم نشد چیزی بگم حالا گفته بودم با دستگاه جاهای خالی اشو خط بنداز یهو دیدم وای دور ابرو رو کادر انداخته یکی بالا یمی پایین یکی کلفت یکی نازک یکی بالا یکی پایین اون با زنگ زیتونی خیلی خیلی تیره که سباه بود بعدم به جا خط کلا تاتو کرده بود هنوزم که هنوزه از سال 95 تا حالا با مونده نمی ره اما رنگش قهوه ای شده خجالت نکش اگه دبدی کادر نمی ندازه پاشو بعدم اولش چندین بار بگو من خیلی حساسم شوهرم حساسه فامیلامون چند تا رغتم ارایشگاه ارایشگره خراب کرده از این چیزا بگو که دقت کنه بگو فامیلامم گفتن نرو من دیگه چون قول داده بودم اومدم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای جدی؟؟ خدا خیرت بده اینجوری باشه دو سه هفته دیگ قهوه ای متوسط میکنم ک ن خیلی روشن باشه ن خیلی ...

شما هم مثل من هستی منم گفتم توبه کردم دست تو صورتم ببرم 

منم خیلی زود پشیمون شدم اونقد گریه کردم خودمو فحش دادم که چرا رفتم

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم
اصلا به عکسای اینستا توجه نکنین اونا همون لحظه عکس میگیرن و تمام خطوط مشخص و زیباستگ بعد ۳ هفته اصلا ...

با این حرفت موافقم

منم گول عکسای خوشگل و پر زرق و برقشونو خوردم😔☹😓

جان و جهان من تویی👈پرنسس کوچولو
2731
وای جدی؟؟ خدا خیرت بده اینجوری باشه دو سه هفته دیگ قهوه ای متوسط میکنم ک ن خیلی روشن باشه ن خیلی ...

بله شک نکن من الان تقریبا سه ساله دارم هاشور میکنم خودم خیلی راضیم واقعا چهرم عوض شده طبق تجربم دارم میگم اولش همینه حتی ترمیمم بری باز ی مدت کوتاهی یخورده زخم ولی نه مثل دفعه اول یمدت که میگذره ابرو قشنگتر و جا افتاده میشه تو ترمیم بگو رنگتو روشنتر کنه منکه خیلی راضیم بهترین کار عمرم بود البته باید سعی کنید فقط جاهای خالی رو پر کنید که چهرتون مصنوعی نشه چون الان دیگه ابروهای طبیعی مده 

زندگی زیباست ...
میکرو کلا میریزه ، منم انجام دادم بار اول بعضی جاها ریخت گ بعد ترمیم هم یه قسمت های یه ابرو ریخت الا ...

اگه هاشور هم کنی باید جای مطمئنی بری چون اگه کارش بد باشه 2 سال طول می کشه بره باز میکرو زود میره 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
شما هم مثل من هستی منم گفتم توبه کردم دست تو صورتم ببرم  منم خیلی زود پشیمون شدم اونقد گریه کر ...

وای دقیقاااا

منم انقد گریه کردممم غصه خوردمو خودمو لعنت کردم😑

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
بله شک نکن من الان تقریبا سه ساله دارم هاشور میکنم خودم خیلی راضیم واقعا چهرم عوض شده طبق تجربم دارم ...

خداروشکر ک راضی ای شما🤩❤

مرسی ی کم روحیه گرفتم، دو هفته دیگ رنگ میکنم ببینم چجوری میشه

شاید صورتم‌بازتر بشه

بازم‌ممنونم‌ک وقت گذاشتین❤

خدا جونم هزار مرتبه شکرت❤❤
چشاتون قشنگ میبینه😘 خود ابروها خوبه ها ب چهرم حس میکنم‌نمیاد. چون تیره هم هست خشن شدم انگار

دقیقا من حس خشن بودن پیدا کرده بودم 

خدایا شکرت که تک تک اعضای بدنم و تک تک سلول های بدنم سالم و سلامتن و به خوبی کار خودشون انجام‌میدهندخدایا شکرت که من سالم و سلامت هستم

اگر دنبال یه کار طبیعی و یک مجموعه حرفه ای هستید پیشنهاد میکنم  حتما برید مجموعه مریم حمزه ای

موادشون خیلی خوبه اصلا بد رنگ نمیشه من میکرو کردم خیلی راضی ام

جدا از کار حرفه ای ک انجام میدن برخورد پرسنل سالنشون ، امکانات سالن همه چی عالی بود. من با رضایت کامل از سالن خارج شدم

https://maryamhamzei.com

این آدرس سایتشون داخلش همه اطلاعات مربوط به شعبه ها (آدرس , شماره تماس , نمونه کارای پیگمنترای هر شعبه , هزینه خدمات و....) موجود

پاسخگویی فوق العاده ای دارن
من یکبار  10شب تماس گرفتم سوال داشتم جوابمو دادن

2706