2737
2739
عنوان

ندیدن فتال پل و پل رویانی

14742 بازدید | 28 پست

سلام من ب حساب آخرین پریودم الان باید ۸هفته باشم ولی رفتم سونو برام زد۶هفته و مثبت وی منفی زیرش ۱۰روز ولی چیزی دیده نشد فقط ساک حاملگی خالی فتال پل و پل رویانی دیده نشد رفتم دکتر گفت از نظر پزشکی دیگه ایجاد نمیشه ولی دکتر خودم دوباره برای ۲هفته دیگه برام سونو نوشت تروخدا کمکم کنین کسی بوده مثل من ک بعد جنین دیده بشه من بارداری اولمه دلم نمیخواد پوچ باشه یا ازدستش بدم😭😭😭😭علائم حاملگی ام یبوست و درد زیر شکم دارم ولی خون ریزی یا لکه بینی نداشتم تا الان ترشح ام دارم ک ب نسبت قبل بیشتر شده البته ببخشیدا اگه کسی مثل من بوده بگید تروخدا

۸هفته واسه تشکیل فتال پل دیگه خیلی دیره 

حالا صبر کن دیگه عزیزم تا دو هفته دیگه مجدد بری سونو شاید زمان تخمک گذاریت خیلی دیر بوده

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
۸هفته واسه تشکیل فتال پل دیگه خیلی دیره  حالا صبر کن دیگه عزیزم تا دو هفته دیگه مجدد بری سونو ...

آخه سونو برام زده ک یا ۱۰روز کمتر از ۶هفته هستم یا ۱۰ روز بیشتر من پریودام منظم نیست آخه برا همون نمیدونم چی ب چیه دقیقا خودم حساب کردم شد۸هفته 

2740
آخه سونو برام زده ک یا ۱۰روز کمتر از ۶هفته هستم یا ۱۰ روز بیشتر من پریودام منظم نیست آخه برا همون نم ...

پس اگه منظم نیستی تا دوهفته دیگه که مجدد بری سونو صبر کن دیگه

ان شاالله که همه چی خوبه

پس اگه منظم نیستی تا دوهفته دیگه که مجدد بری سونو صبر کن دیگه ان شاالله که همه چی خوبه

الان سونو رو نگاه کردم نوشته یولک ساک و پل رویانی دیده نشد من اشتباه نوشتم بجای یولک ساک نوشتم فتال پل الان این یعنی چی

الان سونو رو نگاه کردم نوشته یولک ساک و پل رویانی دیده نشد من اشتباه نوشتم بجای یولک ساک نوشتم فتال ...

پل رویانی و فتال پل یکیه یوک ساک هم کیسه زرده که اول تغذبه رویان رو برعهده داره

در مجموع فعلا فقط صبر کن کار دیگه ای نمیتونی بکنی مگر اینکه بری سونو واژینال

پل رویانی و فتال پل یکیه یوک ساک هم کیسه زرده که اول تغذبه رویان رو برعهده داره در مجموع فعلا فقط ص ...

چی میشه کرد جز صبر تروخدا برام دعا کنین خ حالم بده😭😭

چی میشه کرد جز صبر تروخدا برام دعا کنین خ حالم بده😭😭

نگران نباش ان شاالله هرچس خیره پیش میاد 

من خودم ۳روز شب و روز ندارم آزمیش غربالگری نوبت دوم دادم منتظر جوابش هستم

آخه سونو برام زده ک یا ۱۰روز کمتر از ۶هفته هستم یا ۱۰ روز بیشتر من پریودام منظم نیست آخه برا همون نم ...

عزیزم اصلا نگران نباش من هم 6 هفته بود رفتم فقط یه ساک 4 میل بود بعد دو هفته دیگه رفتم هم ساک بزرگ شده بود هم جنین بود هم قلب تا الانم که خدارو شکر همه چیز اکی هست عجله نکن صبر فقط صبر

خدایا شکرت  
2706