2737
2734
عنوان

کسی تجربه شو داره

78 بازدید | 4 پست

سلام خانما من امروز قرار بو  سزارین بشم 39 هفته تمامم ولی دکترم میگه ریه کامل نیست و گفته 39 هفته و 6 روز سزارینم میکنه.... میگم مگه ممکنه ریه تاالان طول بکشه خیلی میترسم نکنه بچم مشکلی داره.... کسی تجربه شو داشته سزارین تو این هفته ها طول بکشه... سزارین اختیاری ام

از کجا فهمید ریه کامل نیس؟

من ۳۸ هفته سز شدم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
از کجا فهمید ریه کامل نیس؟ من ۳۸ هفته سز شدم 

سونوم کرد گفت حجم یه چیزی کمه یادم نیست اسمش گفت پس ریه هنوز کامل نیست.... میترسم نخاد عملم کنه آخه یکم بیخیال یهو میزنه زیر قولش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونوم کرد گفت حجم یه چیزی کمه یادم نیست اسمش گفت پس ریه هنوز کامل نیست.... میترسم نخاد عملم کنه آخه ...

پول ندادی؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
پول ندادی؟

نه دیگه روز عمل هزینه میگیره... ولی یه برگه ای بهم داده ک بدم به دکتر سونوگرافیم برام بنویسه چون آب بچه کم شده باید سزارین بشم اونم 5 شنبه باید ببرم بدم به دکتر سونوم