2737
2739
عنوان

بیاین بهم یک راهکار بدین توروخدا😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2102 بازدید | 47 پست
بابونه باعث قرمزی پوستم شد فک میکنم یا تقریبا تاثیری نداشت

عزیزم بیرون و ول کن از درون باید پاکسازی بشی از بیرون فقط شوینده و تونر ۱دجوش بزن تاماااااام

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
عزیزم گرمیجات شیرینی جات ادویه نخور یمدت خاکشیر زیاد بخور اب ولرم هم زیاد بخور و پوستتو باشوینده پوس ...

نگا خب من عزیزم پِن پوست چرب زدم باز پوستم داشت خشک میشد خب☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نگا خب من عزیزم پِن پوست چرب زدم باز پوستم داشت خشک میشد خب☹️

ژل شستشو بخر عزیزم سینره یا ژنو تونر واقعا منافذو کوچیک میکنه

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2738
اولا چک کن ببین کیست و تنبلی و اینا نداری هورمونات تنظیمن  بعدش میتونی بری دکتر راکوتان بهت بد ...

قرص راکوتان😨😕😒🤐🤐🤐🤐

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
شما امتحان کردی؟  عطاری ها دارن؟

من پیاری پیدا نکردم ولی خیلی تعریفشو شنیدم خیلی زیاد

من صابون زردچوبه مارک ان جی استفادع میکنم اونم خوبه البته لک ندارم خداروشکر بخاطرروشن کنندگیش استفاده میکنم

من پیاری پیدا نکردم ولی خیلی تعریفشو شنیدم خیلی زیاد من صابون زردچوبه مارک ان جی استفادع میکنم اونم ...

اتفاقا میخواستم بپرسم الان که میگن صابون انجی خوبه چه مدلیش رو بگیرم بهتره؟؟ 

2706