2733
2739
عنوان

بیاین بهم یک راهکار بدین توروخدا😥

2084 بازدید | 47 پست

خانوما به دادم برسین☹️☹️

من صورتم پر از لک البته که جوش هم دارم ولی خییییلی بیشتر لک جوش مونده بیشتر هم روی گونه هام هست😖

دیگه کل اعتماد به نفسم از بین رفته😕

کلا داغوووونم ها داغون😞😞

بیشتر به ماسک های خونگی اعتقاد دارم

خواهش میکنم خواهش میکنم هر کدوم رو که خودتون تا حالا انجام دادین یا تاثیرش رو توی اطرافیان دیدین بهم بگین

حدود یک ماهه یک جوش زدم دقیییییقا اندازه یک نخود یک کم بزرگتر تازه هنوز هم خوب نشده فقط حس میکنم توش چرکه😐😐😣😥

امروز دیگه دوستم گفت بهم مهدیس یک فکری برا پوستت بکن 😭😭😭

اصلا حااالم بده ها بد😢

سمت بینیم و اطرافش منافذ باز پوست هم دارم😩

خواهش میکنم بهم نظر بدین و تجربیاتتون رو باهام در میون بذارین

وایستا دوره دار دورش بگذره

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
خب جوش هایی ک زدی بخاطر گرمیجاته یا چربه صورتت یا بخاطر بند اصلاح؟؟؟ کدومش 

بند اصلاح دیگه چی میگع اه من مجردیم صورتم صاف بود تو چشم همه بعد نامزدی بند انداختم کلا صورتم شد جوش تا سه سال ک بچمو طبیعی بدنیا اوردم و دوباره صورتم درطت شد

اگر بی حجابی تمدن است                                                       پس حیوانها در اوج تمدن هستند                                  چرا که از همه عریانترند                                                    (شهید مطهری)                                         
برید دکتر پوست  منم جوش داشتم  والان دو جلسه از چهارجلسه میکرو انجام دادم ینی عالی عاااا ...

میکرو چیه

2706