2733
2734
عنوان

مشکل از منه؟

196 بازدید | 18 پست

داستان زندگی ام خیلی طولانیه ومن خلاصه اس میکنم

من با کسی ازدواج کردم که خیلی بی عرضه است و از اول هرچی درآمد داشت نه به من میگفت واصلا هم برا زندگیمون خرج نکرد

مثلا زمینشو فروخت و به من نگفت ویادرآمدی که داشت نمی گفت و برای مادرش خرج میکرد اصلا هم مخالف نبودم و نیستم

خلاصه نسبت به داداشاش هم همین طوره یعنی اونا برا خونه مادرش زیاد خرج نمیکردن و بیشتر شوهر من خرج میکرد

ولی برعکس شوهر من یه داداشش خیلی زرنگه و خودشو انداخته بود تو چک و قسط وخیلی کم خرج میکردروهمین روال پیش رفتن واینم بگم خیلی توزندگیم دخالت کردن ماتوزندگیمون خیلی به مشکل خوردیم و خواستیم جدا بشیم ولی نشده تو همین قهر های یکی دوماهه همش پشت گوشش می خوندن و میگفتن جدا شین شوهرم هم خیلی مقصره

این اخرین دعوامون جاریم زن همین داداشش که میگم زرنگه

باشوهرم حرف زده و شوهرمم خیلی چیزا گفته این خانوم ازمن بزرگتره ولی واقعا درک و شعور پایینی داره همیشه می خواسته زندگیمون خراب بشه

وبعدش جاریم زنگ میزنه به من که بیا ببینممت منم میگم حوصله ندارم و فکر میکنم خبر داشته باشی دعوا کردیم وفعلا حوصله ندارم باشه برا بعد ویه سری پیام ها بینمون رد و بدل شد که من خیلی بااحترام باهاش حرف زدم ولی اون خیلی بد حرف زد و بیشتر قصدش بهم زدن بود تا پادرمیونی میگفت اره شوهرت بهم گفته فلانی ولی باورم نمیشد که دیدم راست میگه واز این جور حرف ها

و از اون جریان به بعد مادر شوهرم فوت شد وما آشتی کردیم ولی من شدم آدم بده بااین که وقتی مادر شوهرم مریضبود ما خونمونو تحویل دادیم و یه دوسه ماهی خونه مادر شوهرم بودم وتمام کارهاشو من میکردم جاری هامم یکی سر کار بود ویکی هم بچه داره واصلا نمیمدن کمک

خلاصه تاقبل دعواهم خونه ما بود وهم خونه جاریم که بعد دعوا دیگه نیومد

حالا من آدم بدم و اون خوب خیلی تحقیرم میکنن هم حرف تیکه دعوت نکردن اصلا ادم حسابم نمیکنن منم واقعا همیشه از این خاله زنک بازی ها فرار کردم چون از اول باهام رفتار خوبی نداشتن و من اصلا بهش فکر نمیکردم ناراحت میشدم ولی جدی نمیگرفتم ولی این سری خیلی دلم میگیره خیلی ناراحت میشم از همه بیشتر از اینکه شوهرم رفته درد و دل کرده 

دیشب مهمونی بودیم که اونها هم بودم من رفتم سلام وروبوسی کردم البته اونم رفتارش خوب تر بودنسبت به قبل اخه قبلش میدیدیم همو اصلا سلامم نمی کرد من سلام میکردم 

می دونین از دید بقیه تحقیرم نکردن ولی یه کاری میکنن اعتماد به نفسم بیاد پایین 

دیشبم موقع رفتن شوهرم اومد گفت داداشم میرسونه مارو من گفتم خودمون میریم اونم گفت باشه بعدش زنش اومد به شوهرم فقط فلانی جان بیاین بریم برسونیمت که گفت نه کار بدی کردم نرفتم ؟؟

واینقدر که به شوهر من میگه جان اعصابم خورد میشه شوهر خودشو فلانی آقا صدا میزنه ولی شوهر منو جان واقعا اعصابم خورد میشه 

خیلی می خوام بهش فکر نکنم نمیشه از طرفی هم می خوام با اعتماد به نفس باشم ولی خجالت میکشم

جای دیگه خوبم ها ولی یه جاهایی مخصوصا تو خونواده شوهرم خیلی خجالتی میشم می خوام بگم بخندم شاد باشم با انرژی باشم ولی نمیشه چه کنم؟؟

دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید تا لاغر بشم !وزن شروع ۸۶وزن فعلی۸۵.۴۰۰وزن هدف ۷۵

چ بگم والا ميخاد حرصتو دربياره ک موفقه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

والان که مادرش فوت شده تقریبا شوهرم ۲۰ تومن درآورده بود که الان صفره وهمشو برا ختم ومجلس خرج کرده ومیگه داداشش قرض کرده و فلان نمیدونه میدونم اینقدر دراورده

والان هم اونا یه ماشین مدل بالا تر گرفتن و ماحتی ماشینم نداریم دیگه دارم دیونه میشم از این کاراش

وما الان تو کوچیک ترین خرج هامون موندیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از داردنیا یه موتور خرید که اونم دست اون یکی داداششه و اصلا یک بارم استفاده نکردم تروخدا بگین چه کنم دیگه داره گریم میگیره

2738

عزیزم این موضوع و ب خانوادت بگو و خود تم یا برو خونه بابات یا ی جوری ک بتر سه و دیگه از این ولخرجیا نکنه برا بقیه بهش بگو اگر ب فکر زندگی مون نباشی و پولتو واسه بقیه خرج کنی من دیگه باهات زندگی نمیکنم تا بتر سه ازش ی تعهد نامه هم بگیر

و خدایی ک بشدت کافیست ...
عزیزم این موضوع و ب خانوادت بگو و خود تم یا برو خونه بابات یا ی جوری ک بتر سه و دیگه از این ولخرجیا ...

این کاره هارو زیاد کردم نتیجه اش شد درد ودل با جاریم

بیخیال باش هرچی خودت رو حساس تر نشون بدی جاریت بدتر لج میکنه به نظرم،با همسرت هم صحبت کن بگو عزیزم ممنونم که هوای خانوادت رو داری و می دونم دعای اونا بدرقه ی راهمونه ولی گاهی لازمه ماهم پس انداز داشته باشیم من از کنارت بودن لذت میبرم که اینقدر مهربونی و دست به خیر ولی ممکنه پول نیاز داشته باشیم منم دلم نمیخواد غرورمردانت زیر سؤال بره خدایی نکرده که مجبور باشیم ازکسی قرض کنیم!!!

دل مرنجان...که ز هر دل به خدا راهی هست...!!
تو کدوم مورد؟؟

هم جاری تو باهاش جدی حرف بزن ک ای نقد ب شوهرت نچسبه و بهش جان جان نگه هم شوهر تو بخاطر ولخرجی هاش  . والا شوهر منم ی کم ولخرجه خیییلی دق میکنم ک ولخرجی بکنه واسه خانوادش  البته خدایی خوانوادش خیلی ادمای خوبین و کم توقع هستن با این وجود ک دست همشون تنگه .حالتو درک میکنم عزیزم

و خدایی ک بشدت کافیست ...
2706