2733
2739
عنوان

مشکل از منه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 18 پست
به روش نیوردی ک میدونی ۲۰ تومن داره ؟ بهش میگفتی  و روشنش کن بگو من ناراحت میشم  ک مخفی ک ...

هزار بار گفتم دوروغ شده عادتش بخدا همین جاریم اینقدر شوهرشو سوال و جواب میکنه ولی اصلا این کاررونمیکنم که یه وقت به این خاطر بهم دروغ نگه ولی فایده نداره

دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید تا لاغر بشم !وزن شروع ۸۶وزن فعلی۸۵.۴۰۰وزن هدف ۷۵

ب خانواده خودت گفتی ؟ ب پدرت بگو ک خیییییلی جدی و تهدید آمیز باهاش حرف بزنه تا مسولیت پذیر باشه مرد باید اولین اولویتش زن بچه خودش باشه اینجوری بخواد ادامه بده هم خودت از غصه و اعصاب خوردی پیر میشی هم هیچ وقت مال و پول اینا ب دست نمیارین

و خدایی ک بشدت کافیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این کاره هارو زیاد کردم نتیجه اش شد درد ودل با جاریم

با جاریت درد دل کرده؟ خیییلی کار بدی کرده . از این ب بعد هر حرفی رو بهش نزن  وقتی گفت چرا این حرفو مثلا بهم نمیزنی بگو بخاطر اینکه تو میزی ب جاریم میگی و یا باهاش درد دل میکنی  ی بار دو بار اول هر چی اسرار کرد نگو  ولی بعد  بهش بگو اگر قول بدی ک ب کسی نگی میگم بهت ی مدت همینجوری باهاش رفتار کن  تا  اسرار نکنه بهش هر حرفی رو نزن بعد خودش کم کم درست میشه و میفهمم نباید حرفا و مشکلاتمونو ب بقیه بگه ( مثلا بگو فلانی ب قول خدا میدونی چی شده بعد یهو دیگه چیزی نگو اگر گفت چی بگو هیچی ولش کن اگر آدم کنجکاوی باشه اسرار میکنه ک بهش بگی  ی مدت نگو بهش بعد ی مدت  ک اسرار کرد بعد چنتا موصوع ک بهش نگفتی بگو مثلا ب خاطر اینکه ب جاریم میگی بهت همه چیزو نمی گم )

و خدایی ک بشدت کافیست ...
2742