2737
2739
عاشق شوهرتم هستی؟ من میگم اگه طرف شوهرشو نخواد به بچه هاشم نمیتونه محبت کنه و عاشقشون باشه😑😐

عاشق نه نیستم، براش احترام قائلم و دوستش دارم، ولی اینجوری نیست که از عشق دائم آویزون باشم، نباشه بمیرم و گریه کنم، قهر کنم خودم رو بزنم، منطقی دوستش دارم، ولی بچه ها رو بی منطق با همه وجودم دوست دارم، جونم به جونشون بسته است، میمیرم براشون هیچ منطقی هم ندارم در مورد شدن 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
چشم، امیدوارم روز به روز زندگیتون شیرین تر و عاشقانه تر بشه با شوهرت و بچه دسته گلت، منم کیف میکنم خ ...

مرسی ممنون عزیزم😘😘😘.هیچ رقمه راضی نمیشی زیر بارش بری😂😂😂😂🌷

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربوت دعنت اطرافیان شما پس خوب نبودن!! آخه میدونی ویار امونمو بریده بیشتراز 3 ماهه زندگی وخواب ندار ...

نه! اطرافیان شما همشون عالی ن فقط اطراف من بد پیدا میشه!! عزیزم من مثال زدم.... همه جا آدم خوب و بد هست. آدم عاقل و جاهل هم هست...

عزیزم مادر شدنت مبارکت باشه. قصد توهین به شما رو هم اصلا نداشتم. امیدوارم مادر موفقی باشی. فقط امیدوارم بعدا سر هر چیز کوچیک و بزرگی سر بچه ت منت نزاری که حاملگی سختی داشتی و ویار و بزرگ کردنش کار سختی بوده و... که شاید هم اتفاقا از اون مادرایی باشی که خیلی هم خوب مادری کنی... من منطورم رو کلی گفتم. شما رو هم نمی شناسم و حق دخالت تو زندگی تون هم ندارم. موفق باشی

2731

پست اولم شوخی بود ولی حالا که بحث جدی شد بار منم جدی بگم

در مورد بقیه نمیدونم ولی در مورد خودم میتونم بگم با مادر شدن احساس کردم که خدا هستم

سوالت در نظر من مثل اینه که بری از خدا بپرسی چرا خلق کردی

وقتی تمام وجود من براش پر میکشید و دلم میخواست که وقتی این توانایی رو دارم که خلق کنم و ازش محافظت کنم و تربیتش کنم پس این کار رو کردم

شاید خودخواهیه

ولی احساس میکردم که انسان خوبی هستم و بچه های که با این افکار تربیت بشه حتما در جهت هدف خلقت خداونده

بعد از مادر شدن احساس میکردم که وجودم تکثیر شده و دیگه فقط من نیستم انگار قلبم و تمام وجودم دوبرابر شده

و از این بابت خوشحالم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.

تمام کشورهای غربی بعد گذروندن ازادی جنسی و دوره فمنیست و...

با هزاران برنامه تشویقی جوان خودشون تشویق ب تشکیل خانواده و فزرند اوری میکنن

ایا برای سرگرمی؟

ن چون ب نظرم نهاد خانواده اونم خانواده ای ک درست شکل بگیره درست بچه تربیت بشه

بهترین محفل امن برای تنهایی امن برای دوستی امن برای دلی شاد قرص داشتن

برای رویارویی با مشکلات و حتی روزای خوش ک دوچندان بشه

ی زن وقتی مادر میشه میفهمه عشق ناب

یخدا تا مادر نشی معنای عشق ابتر برات

داشتن خانواده عالی

و بودن بچه جزئی از اون و شیرینی و انگیزه بهتر بودن 

2740

من که ناخواسته بچه دار شدم ولی واقعا بعد از اومدن بچه فهمیدم تا وقتی بچه دار نشی نمیفهمی چه لذتی داره چرا باید خودمونو از این لذت محروم کنیم بچه عشقه امیده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عه بهت برخورد منکه بد ننوشتم😓

نه گلم. اشکال نداره. ینی گفتم اطرافیان من همشون بد نیستن. گفتم بین اونا دیدم موردهای اینجوری. همه جا هم هستن اینجور آدما. ایشالا که به سلامتی بچه تون به دنیا بیاد و لذتشو ببرید عزیزم. منم دعا کن موقع زایمان😍🌹🙏

شماها که بچه ندارید چقدر راحت مادرارو قضاوت میکنی یه مادر همه وجودشو واشه بچش میزاره کدوم خودخواهی!! ...

عزیزم خدایی نکرده من اصلا نمیخواستم توهین کنم .. من فقط میگم خیلیا هستن که بی هدف و دیمی بچه دار میشن .. بعدا هم کلی منت سر بچه میذارن .. 

و اینکه آدم نباید به خاطر فقط حس مادریو پیریو این حرفا بچه بیاره ‌‌.. وای اگه هدف این باشه که به قول شما کشور یا هر جای دیگه رو آباد تر کنه یا به هر طریقی  باعث پیشرفت بشه خیلیم عالیه ..  

خلاصه اگه ناراحتتون کردم ببخشید ..

2706