2733
2734

چه تاپبک خوبی... کامنتا خیلی جالبه هیچکس جواب درستی نداره این چرخه فقط ادامه داشته مگه میشه ازدواج نکرد؟ مگه میشه ازدواج کرد و بچه دار نشد؟ واقعا آدما چرا بچه دار میشن وقتی هنوز یه جواب درست براش پیدا نکردن جز لذت جویی خودشون در مقام پدر یا مادر

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

افرین به شما شما یه بانوی باشعوری که کلا  هدف از زندگی رو درست فهمیدین منم مثل شما چنین اه ...

حتما میتونی 

یه خانمی به من گفت اگر بچتو درست تربیت کنی چندین نسل رو درست تربیت کردی 

امام علی و حضرت زهرا پدر مادرای این امت هستند نباید بچه هامونو طوری تربیت کنیم ک باعث سرشکستگی اوتا بشیم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
میشه عکسشو بزاریر🤩🤩🤩

ارسال نمیشه ☹

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
2728

بچه ها من یه پسر دارم نزدیک 14 سالشه دخترم هم 8 سال   حالا دوست دارم سال دیگه بزارم یکی دیگه بیارم        ولی بعضی موقع پشیمون میشم شوهرم هم دوست داره  وضع مالیمونم معمولیه   به نظر شما بچه سوم ضایع نیست  چون الان اکثراً تک فرزندین    بعدم به هرکی میگم مسخره میکنه ولی خداییش خودم عاشق خانواده پر جمعیتم دوست دارم بچه هام 4 تا باشن 2 پسر و دو دختر

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
من برای شما و انتخابت و اینکه مادری خیلی احترام قایلم. حرفم به حساب اینکه مخالفم نیست حق انتخاب ...

پس توهم مثله منی😅،شوهرمنم خیلی میگفت نه بچه رو میخوایم چیکار به چه درد میخوره،خرجش نیست و این حرفا،ولی خداشاهده از وقتی که حامله شدم و بدنیا اومد کل زندگیش شده،حتی گاهی منو یادش میره😶😄،من کاملا تورو درک میکنم ولی تا زمانی که مادر نشی متوجه نمیشی من چی میگم،خدایش بچه یه چیز دیگست هر وقت مادر شدی یاد من بیافت😀😂😂😘

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
اپلیکیشینش هستا .😁

اپلیکیشن خطا داره چون ساخت دست بشره

اخلاق و رفتار و هوش و استعداد رو هم که نشون نمیده

ما ازاپلیکیشن خدایی استفاده کردیم  

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
عزیزم شما هیچ تصوری الان از بچه نداری آخه این نظراتو میدی ممکنه دل یه مادرو بشکونی مطمئنم هیچ کس واس ...

نه عزیزم. من قصد توهین به مادرها رو نداشتم اصلا و نخواستم دل کسی بشکنه. مادرهای خوب هم زیاد داریم. خودمم از مادر شدن بدم نمیاد اصلا ولی به نظرم آدما باید به شرایط و توانایی هاشون خوب نگاه کنن بعد اگر می تونن بچه بیارن. بعدم بچه که عروسک نیست که صرفا برای رفع شدن تنهایی یا بیکاری بچه بیاری... درست می گین. من خودم تجربه نکردم نمی تونم نطر درست بدم.ولی من دیدم آدمایی که خودشون گرفتار بودن و با بچه آوردن فقط چند انسان دیگه هم با خودشون گرفتار کردن.... خب اون بچه چه گناهی کرده که باید تو این شرایط سخت زندگی کنه؟؟؟ والا اگر کسی با اراده ی تمام با توانایی خوب با شرایط زندگی نسبتا خوب و آگاهی از سختی های بچه داری بچه بیاره و بهش محبت کنه و محبت از روی عشق نه برای منت گذاشتن و انتظار زیا داشتن اتفاقا اون خیلی هم خوبه و دستشم درد نکنه.... چرا فک می کنید من به مادرا و مقام مادر توهین کردم؟ 

2740
😁 عالی گفتی دقیقا یه سری ها اینجا بخاطر ترس از تنهایی در پیری بچه دار میشن، یکی میگه واسه کفن و دفن ...

ببین من هدفمو بالاتر گفتم خیلی بالاتر ازین حرفاست ولی بچه واقعا اگر خوب باشه ضامن پدر مادره

همونطور ک پدر مادر ضامن اون بودن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

کسایی که دوست ندارن نیارن اونایی که دلشون بخولد میارن.چقدتواین سایت همه سعی دارن افکاره خودشونه توذهن بقیه به زورفروکنن.یکی میادمشکلشو بگه میگن جرابچه آوردی توکه میفهمیدی.یکی نمیخواد حالا شده میگن نمیدونسته وسایل جلوگیری چیه باتمسخر.وای بسه کسایی که نمیخوان نیارن بابا بقیه روچیکاردارید چه جیزاشنیدیم تواین نی نی سایت

توکل برخدا❤
بچه ها من یه پسر دارم نزدیک 14 سالشه دخترم هم 8 سال   حالا دوست دارم سال دیگه بزارم یکی دیگه بی ...

عالی میشه به بقیه چه ربطی داره،مهم دل خودته😍😍

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
بهتره واقعیت ها رو ببینیم . خودمونو گول نزنیم ..

اگه بخوایم واقعیت هارو ببینیم و خودمونو گول نزنیم که باید هممون سرمونو بزاریم زمین بمیریم که!

یا بریم پدر و مادرهامونو به خاطر به وجود آوردنمون بکُشیم!

اصلا نباید ازدواج کنیم. چون با ازدواجمون هم یه نفر دیگه رو بدبخت میکنیم. چون میخوایم به یه سری از نیازهای خودمون جواب بدیم.! 

خودت چی فکر میکنی؟

جرا بچه دار میشن؟

تنهایی؟؟ مگه کم دور برشون از دوست پره ک بخوان بچه ای ک مدام مراقبت و رسیدگی میخواد و حوصله چطور تنهایی اونارو پر میکنه

اگه از خودخواهیی پس چرا خداوند همچین خلقتی گذاشته؟؟؟

نگو ک میتونن جلوگیری کنن ک بروو و ببین ک چندین نفر علی رقم جلوگیری سفت و محکم بچه دار شدن

نظر خودت بگو لطفا

پس توهم مثله منی😅،شوهرمنم خیلی میگفت نه بچه رو میخوایم چیکار به چه درد میخوره،خرجش نیست و این حرفا، ...

چشم، امیدوارم روز به روز زندگیتون شیرین تر و عاشقانه تر بشه با شوهرت و بچه دسته گلت، منم کیف میکنم خانواده های کامل و میبینم با بچه ارامش دارن، ولی راستش خودم اون حس مادرشدن و ندارم🥴😅😘

لایکم که میکنید جوگیر میشم فکر میکنم مبصر کلاسم مودب میشم   
نه عزیزم. من قصد توهین به مادرها رو نداشتم اصلا و نخواستم دل کسی بشکنه. مادرهای خوب هم زیاد داریم. خ ...

قربوت دعنت اطرافیان شما پس خوب نبودن!!

آخه میدونی ویار امونمو بریده بیشتراز 3 ماهه زندگی وخواب ندارم بعد شما نوشتی خودخواهی اصلا یجوری شدم😊😓

2706