2752
2734
عنوان

حس ششمی ها😘😍🙏

135 بازدید | 23 پست

توروخدا هرکی حس ششم قوی داره بهم بگه ماکی ازاین خونه بلندمیشیم ممنون ازلطفتون هرکسی موافق حس ششم نیست خواهش میکنم توتاپیک نیاد وبی احترامی نکنه🙏

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من کی مامان میشم😭

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2731
من پریشب یکی از خاندم های لینجا بهم یک شماره ای.  داذ برای طالع ام هر چی گفت راست بگد هنوز تو ش ...

عزیزم اگه برات مشکلی نداره میشه شمارشو بزاری ماهم تماس بگیریم ممنون میشم ازت

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 

من کی و باکی ازدواج میکنم؟شوهرم چ شکلیه؟ 

(جهت فان گفتم!اخه تو اینجور تاپیکا بعضیامیان این سوالومیپرسن)

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
میشه در مورد ازدواج من بگی عزیزم، زمانش و مشخصات طرف

چقد ساده ای عجقم من صدبار فالو سرکتاب باز کردم حرفای هیچکدوم ب واقعیت نپیوست ازدواجو فقط خدا میدونه بخصوص زمانش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706