2733
2734
عنوان

حس ششمی ها😘😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 23 پست
راس میگی ولی دیدی آدم دلش میخواد الکی خوش باشه😂😁

اره  

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام به محضی که پولی بیاد دستتون بلند میشید کمی صبر کنید تا برج سه سال 99 انشاالله یه خونه خوب پیدا میکنید البته به شرطی که خودتونم بخواید 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2731
@مهاخانوم     ببخش صداتون کردم اخه تو تاپیکای حس ششم شما رو دیده بودم

خواهش میکنم عزیزم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

کمی با شوهرت صحبت کن راضیش کن یه کم سیاست به خرج بده مثلا بگو تو بارداری این خونه از چشمم افتاده نمیتونم دیگه اینجا رو تحمل کنم بس که زجر کشیدم 

مهاخانوم من عشقمو میبینم؟اگه اره کی میبینمش؟ به هدف بزرگم میرسم؟

تا اردیبهشت میبینیش و انشالله حتما به هدف بزرگی که تو زندگیت داری میرسی تمام تلاش خودتو بکن. فقط برنامه ریزی کن تا امسال دیگه به هدفت برسی تا تابستون ایشالا