2737
2734

لكه فقط مزوتراپي بكن چون كرم بي تاثيره ليزر هم بدترش ميكنه قزوين كه هيچ كدوم از دكترا بدرد نميخوره من خودم ميرم تهران دكتر اگه شرايطشو داري برو تهران اما اگه فقط ميخاي قزوين باشه الهه سلطانيه خوبه من يبار خال برداشتم پيشش بزرگ بود خالم و ديگه برنگشت واسه لك پشت لبم رفتم گفت مزوتراپي ٥٠ دستمزد ١٠ تومنم امپولش كه نرفتم راستش چون گفت احتمالا بعدها دوباره لكه برگرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لكه فقط مزوتراپي بكن چون كرم بي تاثيره ليزر هم بدترش ميكنه قزوين كه هيچ كدوم از دكترا بدرد نميخوره م ...

تهران پیش کی میرید برای افتادگی پوست میخوام که چکارکنم. هزینه خیلی می گیرن

اره تهران خيلي گرونه چندبرابر قزوينه بخدا پول نميمونه يه بليز بخرم واسه خودم همش دكتر جلسه اي ٧٠٠-٨٠٠ به بالا دكتر احمد قنبري دوماهه دارم ميرم هنوز نتيجه مشخص نيست گفته بايد ٦ جلسه ديگه برم من واسه جاي جوش ميرم پيشش

ممنونم عزیز اینی که میگی دکتر،امکانش نیست برم ای خدا این لک هاا بدجور حالمووو گرفتن   ...

غصه نخور پوستت بدتر ميشه اب بخور جلوي افتاب اصلا نرو يني نور ب پوستت نخوره حالا الان ك زمستونه بهار و تابستون كلاه بذار ضدافتاب زياد فايده نداره مزوتراپي خوبه تاثير داره حالا برو دوباره دوسه سال بعد برگشت باز برو 

2740

فقط يه توصيه خاهرانه تو اين گروني هر دكتري بهت كرم داد نخر همش موقتيه و بدرد نخور من گرون ترينارو خريدم فايده نداشت اين دكترم ك ميرم پيشش تهران ميگه كرم فقط ٣ درصد جذب پوست ميشه از اون سه درصد چ انتظاري داريد؟ اگه فايده هم داشته باشه فقط لايه برداري ميكنه اولش فكر ميكنى خوب شده اما يكي دوماه بعد همون ميشه عين سابق