2737
2734

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2‍ 

اینجا وقتی سخنی کذب به قرآن انتشار یافت خبری از تعطیلی یا تعلیق کاربران نیست .ولی وقتی با ادله روشن کردم که آیه ای در قرآن نیامده ،تاپیکم تعطیل شد ! 

من این سایت برام کاملا بی ارزش شده .. لطفا این تاپیکم را حذف کن.دیگه در این سایت بی ارزش که مفهوم منبع براش روشن نیست و دنبال انتشار دروغه شرکت نمیکنم و کمکی هم نمیدم.کاربری هام را لطفا حذف کنید .

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/تجربیات-گرانقدر

این تاپیک که مدتهاست کلی خانمها ازش استفاده کردن هم حذف کنید .من دیگه نمیخوام اینجا فعالیت داشته باشم .در سایتی با این قوانین !

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@نی_نی_یار_5      

نی نی یار لطفا آخرین تاپیک من در مورد قرآن را که عین واقعیت و همراه با منبع بود را برگردونید .اگه برنمیگردونید به کل پاکم کنید .تو کاربری دختر گرابها هم پیام دادم گفتم .هر دو کاربری از من است.همه جا هم گفتم کاربری هام متصلن.آخرین تاپیک @masihmahshid     را برگردونید 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺