2733
2739

۴ روزه دقیقا بالای سوراخ مقعدم درد شدیدی دارم به نظرتون از دنبالچه هست یا مقعد؟؟ دردم وحشتناکه تورو خدا کمکم کنید😔😔😔😔

دقیقا بالای سوراخ مقعد دنبالچه نیست

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همون بالا ک به دو قسمت مساوی تقسیم میشه 

من تو دوران بارداری هستم و اگ کمی بشینم یا راه زیاد برم درد زیادی میگیرع طوری ک اصن نشستن مقدور نی 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
نه نگاه کردم چیزی نیس.دردش اصلاقطع نمیشه با نشستن هم تشدید میشه

قسمت استخوانی ماننده ، پس اگ از دنبالچه باشه ک احتمالا هست با لمس متوجه میشه ، در راستای ستون فقراتت به سمت مقعد دست بگدا اخرین قسمت استخوانی مانند دنبالچه هست ک بالای  مقعده ، 

2738
پس درد من احتمالا دنبالچه هست دارویی برای تسکین درد وجود نداره؟

جای نرم بشین ،بالشت بگذار ، جای  سرد هم نشین ، والا دلیل دردشو نمیدونم ، اگ ضربه خورده باشه بعد چند روز خوب نشد برو  دکتر ، اگ  ضربه نخورده  نمیدونم ، اگ  بعد دوسه روز خوب نشدی برو دکتر معاینه کنه

عزیزم شاید ماله کیست مویی باشه. اگه خیلی درد میکنه حتما برو دکتر جراح عمومی خدایی نکرده عفونت نکنه ...

عزیزم مگه کیست مویی نباید قرمز یا متورم باشه؟ واسه من نه قرمزه نه متورم