2737
2739
عنوان

گند زدم

335 بازدید | 18 پست

اومدم دسر پاناکوتا درست کنم، کلی از صبح زحمت کشیدم 

لایه اول ک با شیره گرفت، بعد ک ژله رو ریختم روش همش باهم قاطی شد لعنتی

فک کنم ژله ام داغ بود

خاک بر سرم بسکه عجله میکنم

خیلی ناراحتم

😣😣😣😣😣😶

همیشه همه کارام همینجوریه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مهمه طعمشه.

نهایت دور طرفتو روبان بگیر معلوم نشه

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

بذار بگیره بعد به صورت لوزی های کوچیک برش بزن .ژله الوئه ورا درست کن خنک خنک که شد اونا رو بچین توش. فوق العاده میشه .

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
بذار خودشو بگیره بعد بگو ژله هفت رنگه😁😁😁

مزه گوه میده اخه، ترکیب شیر و خامه و زله

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738
بذار بگیره بعد به صورت لوزی های کوچیک برش بزن .ژله الوئه ورا درست کن خنک خنک که شد اونا رو بچین توش. ...

اخه مزه خوبی نداره ک 

ترکیب شیر و خامه و زله انار🤣🤣🤣

پاناکوتام فهمیده جاری بیشتر از این ارزش و لیاقت نداره

نه بابا، امشب تونه داییم دعوتیم 

رسم داریم هرکس ی ۰یزی میبره ک صاحبخونه کمتر ادیت شه

دیگه مجبوری میفهمی مجبور. 😁😁انقدم بد نمیشه

🤣🤣🤣🤣

حالا باشه بگیره ببینم برمیگرده نکبت عوضی

2706