2733
2734
عنوان

معرفی دکتر خوب برای مشاوره واسه روشهای تعیین جنسیت بچه(قبل از بارداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 902922 بازدید | 38582 پست
حتما افسون جون برات دعا می کنم. هر وقت باردار شدی بیا خبر بده ، خیلی خوشحالم میکنی.
امیدوارم تا چند ماه دیگه خبر پسردار شدنت رو بشنوم. من تازه مرداد می خوام برم دکتر.ایشالا آبان می خوام اقدام کنم که امیدوارم همون ماه اول جواب بده و حامله بشم.
برات آرزوی موفقیت می کنم عزیزم
می گویند قسمت نیست، حکمت است. خدایا من معنی قسمت و حکمت را نمی دانم اما تو که معنی طاقت را می دانی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان . من هم برای بچه دومم دلم دختر میخواست ( چون بچه اولم پسره ) پیش دکتر همتی رفتم و رژیمش رو رعایت کردم خدا رو شکر نتیجه گرفتم .
من از 2 ماه قبل از اقدام قرص مکمل کلسیم و منیزیوم میخوردم غذاهایی که میخوردم عادی بود فقط سعی میکردم گرمی جات و خیار شور و مرکبات نخورم سرکه زیاد میخوردم ومهم تر از همه اینکه برای تعیین روز تخمک گذاری رفتم سونوگرافی و 3 روز قبل و 3 روز بعدش نزدیکی نکردم و در زمان نزدیکی با یک لیوان آب و یک قاشق چایخوری سرکه خودم رو شستشو میدادم . خیلی سخت و استرس زا بود ولی ارزشش رو داشت ، خدای مهربون کمکم کرد . انشااله همه به مراد دلشون برسن . هم دختر و هم پسر خیلی خوبن مطمئنا اگه بچه اولم دختر بود این بار رژیم پسر میگرفتم چون همونقدر که دختر ملوسه پسر هم خیلی مامانیه !
خداوندا هر سه فرزندم را به خودت میسپارم در همه حال محافظشان باش
سلام میترا جون، خیلی ممنون که تجربه ات رو در اختیار ما گذاشتی. چقدر خوشحال شدم فهمیدم که نتیجه گرفتی عزیزم. فکر کنم الان باردار باشی پس تبریکات فراوون من رو بپذیر. راستش یه کم هم واسه خودم امیدوار شدم. حرفت رو قبول دارم هم دختر خوبه هم پسر، اگه آدم شرایطش رو داشته باشه که 2 تا بچه بیاره، بهترین گزینه به نظر من 1 پسر و 1 دختره.
پس اگه اجازه بدی من چند تا سؤال ازت بپرسم که ممنون می شم اگه جواب بدی:
1- این قرصهای مکمل رو دکتر همتی گفت بخوری یا خودت به جای لبنیات و مواد غذایی که کلسیم منیزیم دارن، اینا رو خوردی؟
2- شستشو رو با سرم واژینال انجام دادی یا فقط تو آب و سرکه نشستی؟ چند دقیقه قبل از نزدیکی انجام دادی؟
3- اگه اشکالی نداره یه کم راجع به روش نزدیکی ( آیا زن باید زیر بخوابه و مرد رو باشه یا اینکه بغل هم بخوابن و از بغل انجام بشه؟) و این که بعد از نزدیکی چند دقیقه باید بلند نشیم و خوابیده بمونیم وآیا بعدش باید دستشویی بریم و خودمون رو بشوریم یا نه توضیح بده.
4- کی باید برای تشخیص تخمک گذاری رفت سونو؟ هر ماه که بخوای اقدام کنیم باید بریم سونو یا یک ماه بریم و معلوم بشه روزتخمک گذاری ماههای دیگه هم همون روزه؟
ببخشید خیلی تعداد سؤالهام زیاد شد...

متأسفانه وقتی من می خوام رژیم بگیرم اینجا زمستونه و تمام میوه ها مرکباتن (پرتقال و نارنگی و ..)، بدون خوردن میوه هم که آدم نمیتونه 2-3 ماه دووم بیاره ، اصلا ممکنه کلی کمبود ویتامین هم پیدا کنم. نمی دونم چجوری این مشکل بزرگ رو حل کنم!

راستی ماشالا 1000 ماشالا به این آراد نازو خوشگلت، خدا بهت ببخشه. واقعا از همین حالا معلومه که از اون پسرای خوش تیپیه که دخترا واسش سر و دست می شکونن.
بازم ممنون و متشکر
می گویند قسمت نیست، حکمت است. خدایا من معنی قسمت و حکمت را نمی دانم اما تو که معنی طاقت را می دانی...
2731
امروز زنگ زدم مطب دکتر همتی وقت بگیرم برای 20 مرداد، منشی گفت همه وقتهاش پره تا شهریور، با هزار خواهش و التماس بهم گفت که همون روز بیا ساعت 4 شاید بتونی بین مریض بری تو، اما باید 4-3 ساعت منتظر بشینی.
اصلا فکر نمی کردم اینقدر سرش شلوغ باشه که از 1 ماه قبل هم نشه ازش وقت گرفت، حالا خدا کنه اون روز بتونم برم تو و سوالاتم رو ازش بپرسم.....
2740
ترمه خانم جون، توی همین تاپیک میترا (مامان آراد) پیش دکتر همتی رفته و 2 ماه رژیمش رو رعایت کرده و خدا رو شکر جواب گرفته. البته من تو این سایت چند نفر دیگه رو هم می شناسم که زیر نظر دکتر همتی نتیجه گرفتن.

شما برای بچه اولت می خوای اقدام کنی؟ دختر می خوای یا پسر؟
حالا منم وقت گرفتم ازش ببینم چی میگه. راستی اگه خواستی از دکتر همتی وقت بگیری از 2 ماه قبلش وقت بگیر چون سرش خیلی شلوغه.
منم زنگ زدم از دکتر همتی وقت گرفتم برای 19 شهریور بهم وقت داد. تازه گفت کلی هم معطلی داره.
مامان افسون جون هر موقع رفتی لطفا بیا بگو دکتر چی به گفت. راستی خودت تنها میری یا با همسرت؟
کار خوبی کردی که زود زنگ زدی و ازش وقت گرفتی. راستی دیدم تو یه تاپیک دیگه هم سوالتو پرسیده بودی. من به یه خانمی به نام سوگل تو همون تاپیک ایمیل دادم و ازش پرسیدم پیش کی رفتی که نتیجه گرفتی، اونم گفت زیر نظر دکتر همتی بوده.

راستش همسر من فکر نمی کنم با من تو اتاق دکتر بیاد، چون نمی دونم چرا با اینکه اصلا آدم خجالتی نیست، در این موارد خجالتی می شه. از وقتیم که فهمیدم باید 4-3 ساعت منتظر بشینیم به این فکر افتادم که اصلا خودم تنهایی برم که همسر جان اونجا غر نزنه میدونی که آقایون اصلا حوصله انتظارو ندارن. فکر نمی کنم حضور همسر الزامی باشه، مگر اینکه خودش دوست داشته باشه باهات بیاد.

باشه حتما میام میگم دکتر چی گفت. نگفتی دختر می خوای یا پسر؟
وای ببخشید سروناز جون من اینقدر با عجله اومدم جواب دادم که اصلا اسمتو نگاه نکردم، فکر کردم ترمه خانم هستی، شرمنده.
آره اگه میشد که خیلی خوب بود که با هم بریم، تازه می تونستیم کلی باهم حرف بزنیم وقتی اونجا منتظر بودیم
حالا بازم خوبه تو تجربه بارداری و زایمان رو داری، من خیلی از این می ترسم که نکنه زود حامله نشم (چون بر طبق اون جدول چینی با توجه به سن من فقط تا 2 دسامبر بچه ام دختر میشه، بعدش تا چند ماه پسر می شه و من تازه می خوام شهریور رژیم رو شروع کنم)
ایشالا که هر دوتامون زود زود حامله بشیم و دخترهم باشه
بیا برای هم دعا کنیم و انرژی مثبت بفرستیم.
اشکال نداره عزیزم. چون هر دومون دختر میخواستیم گفتم بیا دکتر هر چی گفت بهم بگو دیگه!
واقعا اگه با هم میرفتیم کلی میتونستیم ب هم حرف بزنیم و اون سه چهار ساعت معطلی رو متوجه نشیم. راستی میدونی ویزیتش چنده؟ من یه جا خوندم 200 تومن وحشت کردم (حالا شاید هم اشتباه متوجه شده باشم)
به جدول چینی هم اعتقاد ندارم در مورد بچه اولم که درست نبود.
راستی تو میتونی یه کارهایی رو از همین الان شروع کنی من تو یه وبلاگی خوندم رژیم دکتر همتی برای دختر اینه:

هر زمانیکه تصمیم به حامله شدن گرفتید یک ماه رژیم غذایی گرفته بعد از یک ماه جلوگیری به عمل نیاید ولی رژیم که شروع شد آنقدر ادامه یابد تا حاملگی صورت گیرد
رژیم شوهر
شوهر سردی بخورد ، گرمی نخورد ، سردی یعنی هر چیزی که نه شیرین است نه چرب ، سرد است بیشتر بخورد . اگر اهل نوشابه است ماءالشعیر ، دلستر بلا مانع و پپسی و کانادا ممنوع ، اگر اهل مشروب است شراب و آبجو بلامانع و ویسکی و عرق ممنوع
رژیم زن
خود و شوهر کاهو ، سبزیجات میل نشود
رژیم مشترک
1_ خود و شوهر گوشت گاو یا گوسفتد یا مرغ و شتر مرغ زیاد میل شود ولی غذاهای دریایی میل نشود . هر دو ماست و دوغ و هر چیز ترش بیشتر میل نمایید . شیر و پنیر و خامه و کره و تخم مرغ کم میل شود .
2_ خیلی خیلی مهم : رابطه سر شب ، قبل از خواب باشد و بهتر است قبل از رابطه با ورزش یا پیاده روی خود را خسته نمایید.
3_ نیم تا دو ساعت قبل از رابطه یک قاشق چایخوری سرکه در یک لیوان آب ولرم ریخته در حالت خوابیده به اندازه یک سرنگ 10 سی سی داخل واژن ریخته پنج الی ده دقیقه استراحت شود
4_ از شروع پریود شمرده (لکه بینی جزء شروع نیست) تا شروع بعدی پریود ، آن عدد را نصف نموده تا یک روز قبل از نصف بدون جلوگیری ، از نصف به بعد جلوگیری تا عادت بعدی. مثلا 3 روز جلو می اندازم می شود 27 روزه ، شما عدد زوج بزرگتر از 27 یعنی 28 را تقسیم بر 2 می کنیم می شود 14 ، روز 14 روز تخمک گذاری می باشد . پس از شروع تا 13 پریود بدون جلوگیری از 14 به بعد جلو گیری تا عادت بعدی

حالا اینها رو رعایت کن تا خودت بری پیشش مامان افسون جون.
2706