2733
2734
عنوان

معرفی دکتر خوب برای مشاوره واسه روشهای تعیین جنسیت بچه(قبل از بارداری)

| مشاهده متن کامل بحث + 902923 بازدید | 38582 پست
در مورد ویزیتش که نمی دونم اما بعید می دونم اینقدر گرون باشه. چه خبره؟؟؟!!!!!
این جدول چینی اکثر جاها اشتباهی ترجمه شده از چینی، جدول چینی واقعی رو تو این سایت می تونی ببینی:
http://www.chinesegenderchart.info/western-gender-chart.html
حالا ببین با توجه به این جدول بچه اولت پسر می شده یا نه؟
می گن دکتر همتی هم با جدول چینی کار می کنه.
مرسی سروناز جون به خاطر فرستادن این رژیم،البته خودم هم دیده بودم رژیم همتی رو، فقط نمی دونم چرا اینجا میگه 1 ماه رژیم بگیرید اما بعضیا میگن حداقل 2 ماه؟
می گویند قسمت نیست، حکمت است. خدایا من معنی قسمت و حکمت را نمی دانم اما تو که معنی طاقت را می دانی...
آیا می توان از IUI برای انتخاب جنس استفاده نمود؟

با برخی روشهای آماده سازی می توان اسپرمهای پسر و دختر را از هم جدا نمود و برای انتخاب جنس از آنها استفاده نمود. در این روشهای آماده سازی تعداد اسپرمی که در نهایت جدا می شوند کم می باشد و برای کسانی که مشکل ناباروری دارند انجام آن توصیه نمی شود.

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392&PostID=41878412#41878412

خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگیا با این جدول درست دراومد انگار. واقعا جدول دکتر همتی همینه؟ من فکر میکردم ابداعیه خودشه! خوب رژیمشو که میدونیم جدولشم که داریم واسه چی میریم پیشش؟
درستش که سه ماهه (رژیمو میگم) حالا اگه اون میگه دو ماه یا یک ماه خبر ندارم
نمی دونم جدول همتی چیه اما جدول درست اینه، من کلی تو اینترنت گشتم تا جدول درست رو پیدا کنم.
اتفاقا همسر منم می گه تو که رژیمش رو داری برای چی می خوای بری پیشش کلی هم معطل بشی، اما من می گم تا از زبون خود دکتر نشنوم انگار خیالم راحت نمی شه، تازه یه سری سؤال هم دارم ازش.
می گویند قسمت نیست، حکمت است. خدایا من معنی قسمت و حکمت را نمی دانم اما تو که معنی طاقت را می دانی...
2731
سلام مامان افسون جونم.من بچه اولم هست میخوام پسر باشه.بچه دوم هم دختر.من 10 مرداد همین 5 شنبه وقت دکتر دارم.خیلی دوست داشتم بدونم کسی نتیجه گرفته یا نه؟مرسی که امیدوارم کردی.پس نتیجه هم گرفتن
2740
آره راست می گی آدم دلش می خواد تمام کارهاییکه از دستش برمیاد رو انجام بده تا بعدا افسوس نخوره. باشه سروناز جون سعی می کنم در اولین فرصت بیام و بگم که دکتر چی گفت. می خوام بهش بگم یه آزمایش کلسیم هم برام بنویسه،چون می گن اگه کلسیم بدن بالا باشه این رژیم خطرناکه.
من و همسرم به هیچکس نگفتیم که برای تعیین جنسیت می خوام برم دکتر،آخه میترسم نشه یا اینکه حامله نشم به این زودیها، البته شاید اگه مامانم زنده بود به اون می گفتم تا برام دعا کنه
خوشحالم که اینجا میام و با هم تبادل اطلاعات می کنیم. اصلا بیا قدم به قدم تمام کارهایی که می کنیم رو اینجا بگیم تا وقتی حامله شدیم و ایشالا جنسیت بچه هم همونی که می خوایم بشه
ترمه خانم جون خوشحالم که باعث امیدواریت شدم. آره خیلیها از این دکتر جواب گرفتن.من از چند تاشون خودم پرسیدم، امیدوارم ما هم جواب بگیریم.پس تو 10 روز زودتر از من می ری پیشش، ایشالا که همه چی همون طوری که می خوای بشه عزیزم.
من فکر می کردم این روشهای IUI و IVF درصد خطای کمی دارن اما اینطور که تو می گی فایده ای ندارن، مرسی که اومدی و تجربه ات رو گفتی.
عزیزم درصد خطاش خیلی کمه.ولی درصد موفقیتش هم30% هست.ولی بدترین شکنجه دنیاست مخصوصا ivf روزی 5 تا امپول باید بخوری.خودم به دستم امپول میزدم.و 2 تا امپول در اطراف ناف.بعد از عمل تخمک گیری یه هفته بستری بودم.اونم روزی 100 تا امپول و یه سرم به اسم مانیتول که اهکی هست افتضاح بود.اینا رو می نویسم که دوستانی که می خوان این کارو تجربه کنن بدونن چه سخته.البته اونایی که مثل من فقط برای تعین جنسیت میرن.بر اثر ساختن بیش از حد تخمک و اب اووردن شکم انقدر سختی میکشن.خدایی نکرده دوستانی که مشکل نازایی دارن رو نترسونم.مامان افسون جونم خدا مادرتو بیامورزه و روحش شاد.اینو عزیزم بدون که مادرت از اونجا هم دعات می کنه هم واسه اینکه می خوای نی نی دار بشی کلی خوشحال هست. :* عزیزم منم واسه شما دعا میکنم هرچی می خوای و صلاحت هست بشه عزیزم.
آخی چقدر سختی کشیدی پس، حالا ایشالا با رژیم به راحتی باردار میشی.
مرسی ترمه جون منم برات دعا میکنم عزیزم. فقط نباید هیچ کدوممون استرس داشته باشیم، ما سعی خودمون رو می کنیم،بقیه اش دیگه دست خداست.
خدا رحمت کنه مامانتو مامان افسون جون. به قول ترمه خانوم مامانت از اونجا هم دعای خیرش پشت سرته.
خوب راستش من هم به کسی نه گفتم نه میخوام بگم حتی مامانم. هر موقع که شد همه خودشون میفهمن دیگه لازم نیست جار و جنجال راه بندازم. (میدونی؟ راستش شاید میترسم دعوام کنن که بچه دوم برام زوده)
عزیزم منم موافقم که بیاییم هر کاری که انجام میدیم به هم بگیم و با هم همراه باشیم. این باعث میشه همدیگه رو تشویق کنیم)
وای ترمه جون چه مراحل سختی رو گذروندی مخصوصا اینکه به نتیجه هم نرسیدی. من از این دکترا موندم علم که یه مسئله قطعیه چطور میشه که اینقدر با هم اختلاف نظر دارند در موردش؟! دکتر من میگفت ای وی اف صد در صده.
یه مسئله جالب اینکه چند روز پیش رفته بودم سونوگرافی برای چک آپ. از دکتر پرسیدم که وضعیت فولیکولهام رو هم بگه پرسید برای چی میخوام بدونم وقتی بهش گفتم برای تعیین جنسیت، مسخره م کرد گفت چه ربطی داره؟ این حرفها رو کی گفته؟ منم دیدم اینجوریه اصلا باهاش بحث نکردم
2706