2733
2734
عنوان

كي راحت ميشيم

246 بازدید | 21 پست

چقد خستم از اين بايد و نبايد هايي ك جامعه و فاميل و خانواده برام تعيين ميكنن

آدميزاد تصور ميكنه اگر وارد مرحله جديدي از زندگي بشه اوضاع بهتر ميشه ولي فقط اين حلقه بايد و نبايد تنگ تر ميشه

كسايي ك خودشونو اسير فكر و حرف مردم كردن و از اين بيماري راضين و دوس دارن تو هم مبتلا شي

بعضي وقتا دوس دارم سر كسايي ك نبايد ،داد بزنم و بگم ب شما ربطي نداره 

اين زندگي منه و يك بار بيشتر نيست

رهام كنين و دست از اين همه اصرار به حماقتتون وردارين

هميشه اشتباهم اين بوده فكر كردم اگر كاري ب كسي نداشته باشم اونام كاري ب من ندارن

درحالي ك زندگي از روزي ك دنيا ميايم پر از مسووليتاي كذايي و احمقانه اي هستش كه آدما توي طول تاريخ ساختن و ادامه ش دادن

مطمعنا بيشتر رفتارامون و هنجار ها و بايد نبايد هايي ك بقيه ب ذهنمون القا كردن بي معني و بي دليله

شايد اولين بار يك احمق اونو بنا گذاشته و حالا ما مجبور ب اطاعتيم

آزاديمو ميخوام

آزادي ك هيشوخ نداشتمش...

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

عالی بود عالی 👌👌👌

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

همه ی حرفات حرف دل منه عزیزم 😢😢😢

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما دخترهای ایرانی تازه بعد ازدواج‌بدبختی هامون شروع میشه

2738
جالب بود👍 مام یه کاری کردیم بخاطر حرف فامیل که سرزنش نشیم داریم قایم میکنیم چون سریع خودشونو دخال ...

ايشالا درست ميشه

فکرمیکنم از همون اول ک دنیا اومدیم شروع شده

درسته ولی بعد ازدواج‌ بدتر هم میشه و اسارت زن تشدید و جدی میشه 

منكه هیچوقت به خاطر حرف مردم كاری نكردم راستش برام مهم نیست هركاری خودم دلم خواسته كردم

خودم اعتقادی ندارم و برام اهمیتی نداره ولی خانواده ها چی؟؟

خیلی چیزا هس ک هضمش نمیکنن و از فکر مردم عذاب میکشن و یا باید برای اونا توجیه کنم یا توبیخ و سرزنش شم

2706