2737
2739
عنوان

از خانه داری خسسسسسسستم😭😭😭

388 بازدید | 38 پست

عاشق زندگیم و همسرمم ۱۹ سالگی ازدواج کردم ب شدت همه چی باید درست پیش بره وگرنه قاطی میکنم خونه همه جاش باید برق بزنه✨خیلی درگیر خانه داریم مثلا از درز کمدها باید تمیز باشه تا بالکن خونه حتی تو زمستون جاهایی ک اصلا دید نداره باید دستمال کشیده باشه تا جاهای عادی و تو چشم ولی مدتی دیگه از خانه داری حالم بهم میخوره ب معنای واقعی وقتی می‌خوام ظرف بشورم تهوع بهم دست میده احساس پوچی میکنم چقدر دستمال بکشم چقدر بشورم و بسابم جالب اینجاست ک زن کاملا امروزی هستم هر کس منو میبینه میگه یعنی این دست ب سیاه و سفید میزنه !!!!از خیلیا شنیدم پشت سرم گفتن ولی الان خونم از بهم ریختگی حال بهم زن شده چند روزه هیچ کاری نکردم نمی‌تونم دیگه تمیز کنم 😭 

راه حلی؟؟؟؟؟

پیشنهادی؟؟؟؟؟؟؟ککمممممک😩😩😩

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیخیال باش بابا بیا اتاقه من شتر با بارش گم میشه 😍😄😄😄

کاشکی بتونم حال روحیم خیلی داغون شده چون نمیتونم تمیز کنم

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
2740
بیخیال باش بابا بیا اتاقه من شتر با بارش گم میشه 😍😄😄😄

هرچیزی به اندازش خوبه.هیشکی کثیف نیست.اگر از اول لینقد وسواس بخرج نمیدادی الان هم زده نمیشدی.بیخیال باش.

از زندگیم همونقدر انتظار دارم👀که تلاش میکنم🤑😍

من خیلی دوست داشتم اینجوری بودم همه جا برق میزد ولی نمیتونم درحد معمول تمیز میکنم گاهیم که حسش نی نمیکنم ولی دوست داشتم خیلی زرنگ میبودم چه ربطی به امروزی بودن داره من یه خاله دارم صبح که از خاب پامیشه دوساعت به خودش میرسه و ارایشو حمام بعد کارا خونه و غذا و عصرم تاشب با بچش بیرونو تفریح 

جاوید عشق مامان
2706