2733
2734
عنوان

از خانه داری خسسسسسسستم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 38 پست

منن درگیرم شدید..وسواس شدید دارم همین الان کارام تموم شده دراز کشیدم ..الان خونه تمیزه ها فردا صبح زود دوباره پامیشم دستمال کشی میکنم ..اخه بگو کی تاحالا لوله های جاروبرقی رو میشوره من هر بار ک جاری میکنم میرم تو حموم میشووم همه رو ..وسواس من تا این حده ..دکترم رفتم اصلا خوب نشدم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمیز کن در حد معمول وقت اصافه اتم سعی کن درس بخونی بری دانشگاه یا برو سر کار یا کلاس و...

کاشکی بشه دانشگاه رفتم ولی همسرم دوست نداره کار کنم خیلی دلم میخواد کار کنم ولی حیف ک موافق نیست

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
2742
کاشکی بتونم حال روحیم خیلی داغون شده چون نمیتونم تمیز کنم

خیلی بده وسواس بودن..

من تمیز میکنم ولی خیلی معمولی 😁😁اصن ارامش داره اینکه فکرت درگیر نباشه

ولی امان از وقتی مهمون میاد یه روز باس بسابم 😃😃🤣😄😅😄😂

ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل ها... 
هرچیزی به اندازش خوبه.هیشکی کثیف نیست.اگر از اول لینقد وسواس بخرج نمیدادی الان هم زده نمیشدی.بیخیال ...

خخخ اشتبا ریپلای زدی ولی باشه 😁😁😁من همونم ک وسواس ندارم 

ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل ها... 
2740

دقیقا منم همینم

همه جای خونه باید برق بزنه

کشوها همه لباسا مرتب

کابینتا همه ظرفا تمیز مرتب اینه ها تمیز

همه جا دستمال کشی شده درا سرامیکا کابینتا

ولی یوقتام قاطی میکنم‌جمع نمیکنم

فقط مشکلی که هست دقیقا تو اون تایم یکی میاد خونم

خیلی بده وسواس بودن.. من تمیز میکنم ولی خیلی معمولی 😁😁اصن ارامش داره اینکه فکرت درگیر نباشه ولی ...

وسواس آدمو داغون میکنه

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
خخخ اشتبا ریپلای زدی ولی باشه 😁😁😁من همونم ک وسواس ندارم 

خخخخ. پس تو به بیخیالیت همچنان ادامه بده.والا اگه ادم بخواد تمیزی کنه تمیز کردن تمومی نداره .ازکتو کول میفتی اخرشم انگار نه انگار کاری کردی

از زندگیم همونقدر انتظار دارم👀که تلاش میکنم🤑😍
دقیقا منم همینم همه جای خونه باید برق بزنه کشوها همه لباسا مرتب کابینتا همه ظرفا تمیز مرتب اینه ه ...

وایی گفتی دقیقااا....بخدا منم اکثرا خونه تمیزه وقتی نابوده و اونروز کاری داشتم یا خریدکردم یکی میاد

جاوید عشق مامان
2706