2733
2734
نه عزیزم ولی تو یه گروه هستم که یه خانوم پزشک طب اسلامی هستن ونویسنده کتاب هم هستن وبخاطر نذری که چن ...

چقدر خوب

میشه لطفا اسم و فامیلیشون رو بگید . اخه من دنبال یه دکتر طب سنتی یا اسلامی خوب میگردم . 

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر خوب میشه لطفا اسم و فامیلیشون رو بگید . اخه من دنبال یه دکتر طب سنتی یا اسلامی خوب میگردم .&nb ...

عزیزم اسمشون زری هستس ولی فامیلشون رو نمیدونم گلم شرمنده

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2731
 میشه یه بار درست کنی بذاری یخچال هر روز ازش بخوری ؟یا باید هر روز تازه درست کنی؟

اره عزیزم میتونی فقط سیاهدانه رو سالم بزار وتکوب .زیر دندونت خورد کن .بیرون یخچال بزاری بهتره

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
ممنون گلم خداخیرت بده.صلواتم برات فرستادم

خواهش میکنم عزیزم انشالله بزودی باردار شی وبیای خبرشد بدی.مرسی مهربون منم واسه باردار شدنت سوره ی حمد میخونم

خیلی ممنونم لطف کردید

خواهش میکنم عزیزدلم من با دوماه دارو خوردن ذخیره ی تخمدانم ۲۵درصد کاهش پیدا کرد.انشالله که شما بزودی باردار وبه نتیجه دلخواهتون برسید

خواهش میکنم عزیزم انشالله بزودی باردار شی وبیای خبرشد بدی.مرسی مهربون منم واسه باردار شدنت سوره ی حم ...

ممنون گلم خداازدهنت بشنوه منم برای شمادعامیکنم به هرچه میخای خیلی زودبرسی

ممنون گلم خداازدهنت بشنوه منم برای شمادعامیکنم به هرچه میخای خیلی زودبرسی

فدات بشم عزیزدلم مرسی😍

2706