2733
2734
ممنون گلم میخونمشون🧡

خواهش عزیزدلم راستی نذر ام البنین حرف نداره مطمئنم معجزه میکنه واستون .به ایشون صلوات هدیه کن گلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
خواهش عزیزدلم راستی نذر ام البنین حرف نداره مطمئنم معجزه میکنه واستون .به ایشون صلوات هدیه کن گلم

مرسی مهربونم چشم قشنگم یه دنیاممنون انشالله هرچی ازخدامیخای بهت بده🧡

چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی مهربونم چشم قشنگم یه دنیاممنون انشالله هرچی ازخدامیخای بهت بده🧡

فدات بشم گلم .انشالله بزودی خبر بارداریتو بهم بدی عزیزدلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2731

گلم ببخش شوهر من انسداد داره ینی رگی که اسپرم ازش میاد بسته شده ، ینی واسه اینم جواب میده ؟

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

سلام گلم

من خودم مشکلی ندارم اما مورفولوژی همسرم ضعیفه ( تعداد و تحرک خوبه )

تمام این مواردی که تو نسخه گفته شد رو بهش بدم ؟

ضمنا طبع شوهرم هم از لحاظ جنسی و هم ذاتی و بدنی گرمه

سلام گلم من خودم مشکلی ندارم اما مورفولوژی همسرم ضعیفه ( تعداد و تحرک خوبه ) تمام این مواردی که تو ...

سلام عزیزم اره مو به مو بگد عمل کنه مطمئن باش بزودی باردار میشی

گلم ببخش شوهر من انسداد داره ینی رگی که اسپرم ازش میاد بسته شده ، ینی واسه اینم جواب میده ؟

اره عزیزم واسه همه ی مشکلات عمل میکنه گلم

2740