2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هستی جونم یه چیزی بگم بهت؟البته منتظرم گوشیم شارژ بشه اول به سلین بگم آخه اون حق آب و گل دارهولی دل تو دلم نیست.
هستی دیروز موعد پری بود که یه بی بی همینجوری زدم منفی شد.چند ساعت بعد نگاش کردم انگار یه خطی مثل یه نخ در حد توهم دیدم فکر کردم توهمه.امروز صبح یه بی بی دیگه زدم یه هاله کمرنگ افتاد اما نه چند ساعت بعد!همون درجا یه خطکمرنگ افتاد که پهناشم بیشتر بود!دیگه مثل دیروز نیاز به دقت هم نبود برای دیدنش!بنظرت خبریه؟
Lilypie Pregnancy tickers
راست میگی راااااااااااااااااازززززززززززز ؟
مال منم خطش کمرنگتر بود به نسبت اولی شک داشتم ولی رفتم آز دادم . انشاله که درسته خیلی ذوق کردم انشالله اگه خیرته تا آخرش همش دو خط بیفته و جواب آزت +++++++ باشه
آره عزیزم واقعا فکر کردم توهم زدم دیروز رو نشون شوشو دادم اونم بعد از کمی دقت گفت آره انگار هست.بعد ناراحت شدم گفتم کاش بش نمیگفتم یه موقع اگه اشتباه بود ناراحت میشه ولی امروزی رو که زدم قشنگ معلوم بود شوشو هم بدون دقت دیدش.میترسم هستی جون.دعام کن
Lilypie Pregnancy tickers
2706