2737
2734
عنوان

دوقلودارها بیاین دورهمی

241 بازدید | 33 پست

دوستان تو ت.ل.گ.ر.ا.م گروه دوقلویی داریم،خوشحال میشم به گروه ما بپیوندید

https://t.me/joinchat/D9W57RO0Ad6ifxv4zeHWJg

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دوقلو دارم منتهی هنوز نرفتم واسه سونوقلب

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
اوووووه چه دوقلویی . یکیشون اندازه ی ۵ قلو اذیت میکنه پلخ پوخ په ( پدرسوخته) ۲سال و ۷ ماهه هستن پسر ...

خدا حفظشون کنه،بچه های من ۲ سال و نیمن

2738
اوووووه چه دوقلویی . یکیشون اندازه ی ۵ قلو اذیت میکنه پلخ پوخ په ( پدرسوخته) ۲سال و ۷ ماهه هستن پسر ...

مثلا چیکار میکنه که اذیت میکنه آخه پسر منم دو سال و هفت ماهشه خیلی شیطونه به بیش فعالی شک کردم شما شک نداری؟

مثلا چیکار میکنه که اذیت میکنه آخه پسر منم دو سال و هفت ماهشه خیلی شیطونه به بیش فعالی شک کردم شما ش ...

بیش فعالی از ۳ سال به بالا مشخص میشه عشقم

مثلا چیکار میکنه که اذیت میکنه آخه پسر منم دو سال و هفت ماهشه خیلی شیطونه به بیش فعالی شک کردم شما ش ...

بردمشون پیش روانپزشک یکی صندلی رو می کشید یکی استامپش و برداشت و.... دکتره گفت آقا ببریدشون بیرون خانومت برام توضیح میده 😂😂😂😂😂😂