2733
2734
عنوان

دوقلودارها بیاین دورهمی

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 33 پست
بیش فعالی از ۳ سال به بالا مشخص میشه عشقم

خیلی اذیت نمیکنها کارای خطرناکم نمیکنه ولی اصلا نمیشینه همش داره راه می ره بردمش کلاس اصلا رو صندلی ننشست نگران شدم البته همکلاسیاش سه سال به بالا بودن

خیلی اذیت نمیکنها کارای خطرناکم نمیکنه ولی اصلا نمیشینه همش داره راه می ره بردمش کلاس اصلا رو صندلی ...

طبیعیه تو این سن،کلاس چی بردی؟

خوشبختی من،پیدا کردن تو از میان این همه ضمیر بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدا حفظشون کنه چیزی در مورد بیش فعالی نگفت؟

من بهش گفتم قل کوچیکه شیطنت ایناس:

تلویزیون و شکونده

کاغذدیواریا رو کنده

دااااایما در حال کتک زدن قل بزرگه س با دلیل و بی دلیل

از بس موهای داداشش و میکنه ۴ بار کچلش کردیم 

میره تو کوچه در خونه ی هر کی باز باشه میره تو خونش

بچه های کوچه رو هل میده ازش میترسن 

با اسباب بازیاش سرگرم نمیشه زیاد

لجبازه جیغ جیغوئه

داداشش و از پله پرت کرد که خدا رحم کرد( من فقط یه قدم ازش دور بودن)

و.‌‌‌..

دکتر گفت علائم بیش فعالی رو داره ولی تا ۴ سال نمیگیم بیش فعال باید صبر کنی ببینی ۴ سالش تموم شد چی میشه

🙂😃😃😃😃😃

من بهش گفتم قل کوچیکه شیطنت ایناس: تلویزیون و شکونده کاغذدیواریا رو کنده دااااایما در حال کتک زدن ...

ای وای،خوب این کارها رو میکنه واکنش شما چیه؟

2728

تحمل میکنم تحممممل میکنم بعدش دیگه تحمممممممملم تموم میشه داد میزنم میزنمش . مادر بدی هستم . 

یه بار یکی از دوستام که تا حالا بچه هامو ندیده بود بهم زنگ زد گفت تو رو خدا بیا خونمون.

گفتم رضوانه جان بچه های من اراذل و اوباشن بیام اونجا بیرونم میکنی

گفت : وا مگه خودم دو تا بچه بزرگ نکردم .نمی دونم بچه چیه و ...خلاصه

قرارشد یه روز که اومدم خونه ی بابام اونم بیاد اونجا.

وقتی اومد و دیدشون به خنده خنده گفت: واااای خدا بهت صبر بده .چقد شیطونن نیاریشون خونه ی ما.😀😀😀😀😀😀

تحمل میکنم تحممممل میکنم بعدش دیگه تحمممممممملم تموم میشه داد میزنم میزنمش . مادر بدی هستم .  ...

ببین گلم خیلی بهشون تذکر میدی و بکن و نکن میکنی؟

یه بارم عید دیدنی رفتیم خونه ی اقوام

دفعه ی بعدی که دیدمش گفت: هنوز تو فکرتم ماشاللللله بچه هات آتیشن.

زنداداشم سه جفت دوقلو توی خانوادشون دارن میگه وااای که هیچ کدومشون مثل اینا زلزله نیستن

الانم دارن روی کاغذ دیواری نقاشی میکشن

2740
ببین گلم خیلی بهشون تذکر میدی و بکن و نکن میکنی؟

مجبورم مثلا وقتی قل شیطون تره افتاده رو کمر اون یکی داره موهاشو میکشه چندبارم گولش زدم اثر نکرده چییییکارش کنم یا مثلا دارم غذا درست میکنم میاد گاز و میده بالا میگم نکن میره لباسشویی و باز و بسته میکنه میگم بیا با این سبدا بازی کن سبدا رو پرت میکنه سمت لوستر هوووووف خواهر جان کی میشه زنش بدم بره 😂😂😂

من اصلا بهشون سخت نگرفتم،هر چی خواستن ببینن بهشون نشون میدم نمیذارم به فضولی بیافتن،مثلا خیلی در ماشین لباسشویی باز میکردن و میکوبیدن،ولی بهشون یاد دادم فقط وقتی لباس کثیف میخوایم بریزیم یا شسته ها رو برداریم باید در رو باز کنیم،هر وقت لباسشون کثیف میشه میدم خودشون بندازن تو ماشین،وقت روشن کردن هم بهشون میگم کدوم دکمه ها رو بزنن،وقت آشپزی هم بغلشون میکنم چیزی که دارم سرخ یا درست میکنم رو ببینن

خدایی هر جا میبرم تعریفشون رو میکنن،دعوا دارن فضولی دارن ولی نه زیاد،نمیذارم چیزی براشون گنگ بمونه،وقتی چیزی بهشون میگم داغه و توجه نمیکنن دستشون رو میگیرم نزدیکش میبرم اما نمیذارم برخورد کنه،درحدی که حرارتش رو از اون فاصله حس کنن

من اصلا بهشون سخت نگرفتم،هر چی خواستن ببینن بهشون نشون میدم نمیذارم به فضولی بیافتن،مثلا خیلی در ماش ...

گلم مشکل اینه که در ماشین لباسشویی و باز میکنه کله ی داداشش و میکنه توش درو محکم مینده .

منم تموم اسباب بازیهاشون و دادم حتی خراب هم کردن چیزی نگفتم الان ۶ ماهه میخوام ازجیش بگیرم تو خونه پی پی هم کنن چیزی نمیگم.خونه رو ریخت و پاش کنن چیزی نمیگم . کارهای خطرناک قل کوچیکه من و عصبی می کنه .

یخچال و از برق می کشه پریزش و تاب میده 

دوقلو داریم تا دوقلو

من بهش گفتم قل کوچیکه شیطنت ایناس: تلویزیون و شکونده کاغذدیواریا رو کنده دااااایما در حال کتک زدن ...

پسر من هیچ کدوم از این کارا رو نمی کنه فقط خیلی راه می ره تو کلاس هم بردمش رو صندلیش نمینشست همش بلند میشد اطرافشو سرک میکشید و دست به وسایلا میزد

2706