2733
2734
عنوان

خانم های اهل نماز و روزه تشریف بیارید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 152 پست
میدونی حقیقت اینه اینقد گوش منو درباره قهار بودن و جبار بودن خدا پر کرده بودن از بچگی که تا سالیان ز ...

من انقدددر مهجزه از خدا دیدم که نگو.هربار بیشتر به بزرگیش پی میبرم.عجیب هوامونو داره.حتی وسسسط سختی ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂افتادین به جون هم که چی بشه؟؟؟ هرکیو تو قبر خودش میذارن خانوم ها بس کنید بخدا ارزش نداره. د ...

بحث دین نیس..بحث دخالت و بی عقلیه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2731
میدونی حقیقت اینه اینقد گوش منو درباره قهار بودن و جبار بودن خدا پر کرده بودن از بچگی که تا سالیان ز ...

منم 

الان میدونم خدا خیییییلی مهربونه خییییلی 

یکی از مهربونی هاش اینکه گناه کردم خودمو خودش میدونیم اما ابرومو نبرده

بحث دین نیس..بحث دخالت و بی عقلیه

هرچی...هرکس نظرشو بده و رد شه.یا میخوان بحث کنن درست بحث کنن.چرا انقد روی حرفشون تعصب دارن که حاضرن برا اینکه حرفشون به کرسی بشینه یا بگن نخییییر مننن درست میگم گیس و گیس کشی میکنن.؟

والا بنظر من پیغمبر هم انقد به خودش مطمئن نبوده که بعضیا مطمئنن.

2738
منم  الان میدونم خدا خیییییلی مهربونه خییییلی  یکی از مهربونی هاش اینکه گناه کردم خودمو ...

منم این تجربه رو داشتم

یه اشتباهی کردم، بعدش پشیمون شدم و از خدا خواستم ابروم رو حفظ کنه

معجزه کرد برام، نه تنها ابروم رو حفظ کرد که شرایطی پیش ا‌ومد که اصلاح همون موضوع باعث یه نفع بزرگ شد برام، هنوز هم بهش فکر میکنم قلبم گرم میشه از محبتش🥰

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

اگه داستان چوپان و حضرت موسی که به شعر بود یادتون بیاد همون چوپانی که با خدا درد دل میکرد و عاشقانه باهاش حرف میزد و حضرت موسی وقتی نحوه صحبت چوپان رو دید و اعتراض کرد بهش که با خدا نباید اینجوری حرف بزنی ...قسمت پایانی شعر از زبان خدا این هست ....تو برای وصل کردن آمدی....‌نی برای فصل کردن آمدی

گلم من فقط پست اولتو خوندم خواستم بگم شما مثلا مادرمیشی به بچت میشه شیر ندی وقتی گرسنه اس؟میشه یکیو قبلا دوست داشته باشی ولی مثلا خیانت کنی؟خب قطعا نمیشه خداهم تموم اینارو برامون تو قران گفته گلم با لاک و...که مانع وضوئه نمیشه که خودمونو داریم گول میزنیم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اگه داستان چوپان و حضرت موسی که به شعر بود یادتون بیاد همون چوپانی که با خدا درد دل میکرد و عاشقانه ...

اره

تو ادبیات عرفانی زیاد از این داستان ها و تمثیل ها داریم

مثل داستان فیل مولانا

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
منم این تجربه رو داشتم یه اشتباهی کردم، بعدش پشیمون شدم و از خدا خواستم ابروم رو حفظ کنه معجزه کرد ...

چقدر خوب 

😔منم گناه تا دلت بخوام کردم اما فقط ی بار ابروم رف پیش خواهرام و برادرم اما بچه بودم با ی پسری پیام میدادیم در حد ی هفته داداشم متوجه شد خواهرم باهام صحبت کرد ک دیگ این کار نکن و... اما جز دوتا از خواهرام و داداشم هیچ کس نمیدونه ک اونام هیچوقت ب روم نیاوردن 

خداروشکر میکنم ک این کار کرد اگر نمیکرد من از رو بچگی و نادونی ممکن بود ادامه بدم و ...

2706