2737
2734

سلام

بچه ها بارها پیش اومده که ادم های مذهبی یه چیزهایی رو به من تذکر دادن

یه جورهایی از همونی هم که هستم و همون‌هایی که انجام میدم هم دلسردم کردن

مثلا من اصلا حجاب ندارم، اما روزه میگیرم، هرکس میفهمه روزه‌ام، شروع میکنه به موعظه کردن که بدون حجاب نمیشه و...

یا اینکه همیشه لاک و ژلیش داره ناخن هام اما نماز میخونم، سر این موضوع بیچاره‌ام کردن انقدر گیر دادن

هرررربار تو مکان عمومی مثل مسجد یا نمازخونه‌های مختلف نماز خوندم، حتما یکی پیدا شده که مقبول نبودن عبادتم رو بهم یاداوری بکنه

بعد همه‌اش هم از لفظ خانمم و خانمی و... استفاده میکنن، قشنگ میرن رو اعصابم

انقدر این چیزها رو دیدم و شنیدم که خیلی وقت ها دلسرد میشم

شما تجربه‌های اینجوری نداشتین؟ چیکار میکنید تو این مواقع؟ چه جوری جواب میدین که دل اون ادم نشکنه؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

لعنت ب اين آدما

منم حجاب ندارم اما نمازمو ميخونم زيارت عاشورا دعا توسل ميخونم قرانمم ميخونم

بعد هركي منو ميبينه مسخره ميكنه😐😐😐😐😐😐😐😐

كاش ياد بگيريم به اعتقادات هم احترام بزاريم

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنت ب اين آدما منم حجاب ندارم اما نمازمو ميخونم زيارت عاشورا دعا توسل ميخونم قرانمم ميخونم بعد هر ...

منم خیلی مسخره میکنن

یه وقت هایی از ترس تمسخر بقیه نمیخونم، وقت نمازم میگذره

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2728

خب عزيزم لاك و ژليش رو درست ميگن نميشه باهاش نماز خوند 

ولي خب منم سر اين موضوع بي حجابي خيلي ب مشكل برخوردم با خانواده شوهرم

من باحجاب نيستم اصلا ولي نماز و روزه ام رو ميگيريم اعتقاد دارم،خدا و پيغمبر سرم ميشه ولي اونا چون خانواده شهدا هستن فك ميكنن من ك بي حجابم فلانم و ......

والا من اینجوری نیستم

ینی باحجابم و رو ناخونم اینا هم حساسم ک. لاک نداشته باشم کسی بهم چیزی نگفته ولی چون مذهبم متفاوته تو تهران بین ادمای شیعه نماز خوندم ک همه یه جوری نگام کردن انگار جن دیدن و. پچ پچ میکردن. ک. قاطی ما نماز نخون

منم نمازموخوندم تموم ک. شد بهشون. با مهربونی گفتم عزیزان هر کسی ب یه نوعی خدارو عبادت. میکنه من اینجوری عبادت. میکنم از کافربودن ک بهتره مذهب من تسننه و واسش احترام قائلم زشته تو جامعه امروزی اینجوری بهم نکاه کنین

دیگه صبرنکردم ببینم چی میگن چادرمو. پوشیدم اومدم بیرون

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2738

چی بگم والا.  شاید فکر میکنن ممکنه احکام رو نمی دونی و داری اشتباه انجام میدی  اینکه بهت میگن خانمی ب خاطر اینه که نمی خوان فکر کنی دارن باهات بد برخورد میکنن یا مسخره ت میکنن میخوان باهات صمیمی شن. ب نظرم این جور مواقع گارد نگیر. چون اونی که تذکر میده صلاح تو میخواد و دلسوزی میکنه . وگرنه نماز با لاک یا بی لاک شما چه ضرر یا سودی بهش میرسونه. فقط اگه حرفشو قبول نداره با لبخند بگو بله متوجهم . میدونم. 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
والا من اینجوری نیستم ینی باحجابم و رو ناخونم اینا هم حساسم ک. لاک نداشته باشم کسی بهم چیزی نگفته و ...

من تو شهرهای اهل تسنن زندگی کردم

از نزدیک این برخوردها رو دیدم متاسفانه😤🤦🏼‍♀️

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706