2737
2739
آب عزیزم تو آب /70/80 درجه ریختم قاطی کردم بعدش گذاشتم رو کتری 15 دیقه موند روش تموم

مثلا اب شير؟!

اخه من با بابونه و قهوه و پودكاكائو و اكسيدان و همه چي قاطي كردم فقط يه چندتا تار موم هاله ي قرمز گرفت ..اصلاااا تغيير نكرد

حالا اينم امتحان ميكنم مرسي😍😍😍😍

فهمیدم چرا روشن نمیشه من دوساعت میزارم😒مرسی عزیزم

عزیزم😁عطاری گفته بود به مامانم که حتی میتونی 5 ساعت هم نگهداری اگه میخوای خیلی روشن بشه من 4 ساعت و نیم نگهداشتم دیگه نیم ساعت کلافه شدم شستم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم😁عطاری گفته بود به مامانم که حتی میتونی 5 ساعت هم نگهداری اگه میخوای خیلی روشن بشه من 4 ساعت و ...

چن کیلویی😁

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
عزیزم😁عطاری گفته بود به مامانم که حتی میتونی 5 ساعت هم نگهداری اگه میخوای خیلی روشن بشه من 4 ساعت و ...

مبارکت باشه عزیزم😘بزارم بعد از سه سال به ارزوم برسم😊هیچوقت از ی حد خاصی روشنتر نشد

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2742
مثلا اب شير؟! اخه من با بابونه و قهوه و پودكاكائو و اكسيدان و همه چي قاطي كردم فقط يه چندتا تار موم ...

اره دقیقا ابگرمکن دماش همینقدره دیگه به درجه جوش نمیرسه ولی داغه دیگه تو اون قاطی کن من هیچی قاطی حنام نکردم فقط حنا و آب داغ بعدشم گذاشتم رو کتری زیرشو روشن کردم تا 15 دیقه موند رو بخار برداشتم منتظر شدم سرد شد رفتم گذاشتم سرم

آره هرچی بیشتر بزاری رنگشم قشنگتر میشه ولی دیگه پدرت در میاد بخوای موهاتو رنگ کنی همیشه ته مایه نارن ...

😍مرسی عزیزم نه کلا رنک نمیکنم دوس ندارم رنگ من فقط چند بارم موهامو بدون دکلرع رنگ کردم زیاد اهل رنگ نیستم ولی این رنگ و خوشم اومد دیگه میخوام همیشه حنا بذارم

2738
بالاهاش رنگ نداشت رنگ موهای خودم خرمایی پایناش رنک داشت نگرفته من میخواستم همه جاش مثل بالا باشه😭

منم میزنم تقریبا شرابی میشن ولی موهام چون بلندن سخته برام بزارم  سالی یه بار میزنم

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
منم میزنم تقریبا شرابی میشن ولی موهام چون بلندن سخته برام بزارم  سالی یه بار میزنم

اره سخته ولی من خیلی حوصله دارم تو این چیزا میخوام هی بذارم تا روشن بشه😁

😀اره خیلیم میخورم چاق نمیشم از 15 سالگی وزنم همینه دکترم رفتم مشکلی ندارم

دلم میخاس اینجابودی میزدمت😒

همیشه دلم میخاس سیستم بدنم اینجوری باشه☹

آبم میخورم چاق میشم😩

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
اره سخته ولی من خیلی حوصله دارم تو این چیزا میخوام هی بذارم تا روشن بشه😁

ولی بهت میاد شبیه دافنه تو عشق اجاره اس شدی

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
دلم میخاس اینجابودی میزدمت😒 همیشه دلم میخاس سیستم بدنم اینجوری باشه☹ آبم میخورم چاق میشم😩

عزیزم چقدر شبیه یکی از دوستام حرف زدی همیشه اینو میگه بهم منه بدبخت همیشه کتک میخورم از این و اون😂

2706