2737
2739
با هیچی حنا خالص 

چه مدت حنا رو موهات بود؟

غلیظ بود یا رقیق؟

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عالی شده مبارکت باشه من استادرنگ حنا هستم ولی تاحالا به این قشنگی درنیاوردم

من اولین بارم بود عاشق این رنگ شدم همسرم همش میگه کاش پایینا هم مثل بالا بود خودمم خیلی دوس دارم مثل بالا بشه  😍اون قسمتای زوشن عالی شدن البته از نطر من😂حالا به سلیقم ایراد نگیرین دل دیگه عاشق این رنک شدم😂

من اولین بارم بود عاشق این رنگ شدم همسرم همش میگه کاش پایینا هم مثل بالا بود خودمم خیلی دوس دارم مثل ...

اصل خودتی بقیه رو ول کن ، اگه الان رفته بودی ارایشگاه عکس میدادی میگفتی رنگ موگذاشتم خداتومن پول دادم همه میگفتن به به چهچه چه رنگ شیکی ، حالا که اسم حنا بیاد وسط هزارتا ایراد میزارن ، مبارکت باشه 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2740
غلظ 4 ساعت رو موهام بود

فهمیدم چرا روشن نمیشه من دوساعت میزارم😒مرسی عزیزم

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

چه ناز شدن موهات هم رنگ بالاش قشنگه هم پایینش.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706