2733
2734
عنوان

مادرشوهرم ميگه عروستون جهاز انچناني نداشت

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 20 پست
جهیزیه یه عروس به هیچکس ربطی نداره هیچکس درمورد عروس ما یکی بخواد اظهارفضل کنه یجوری جوابشو میدم نف ...

والا همون مگه من جهاز جاريمو خواهر شوهرمو ميگم بد بوده با اينكه جهاز جاريمو برادر شوهرم بيشترشو خريد اين فشار بهش اومده كه چرا خونه خريديم براش 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
شمام بگو مامان جان لزومی نداشته جهاز بیشتری بیاره چون با خانواده ی فهمیده ای وصلت کرده که اهل بازخوا ...

من خيلي احمقم بعني انقدر اون لحظه حرص ميخورم كه اصلا حرفي ندارم بزنم در صورتي كه واقعا جهازش خوبو خوشگله خيلي سليقه به خرج دادن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام بگو مامان جان لزومی نداشته جهاز بیشتری بیاره چون با خانواده ی فهمیده ای وصلت کرده که اهل بازخوا ...

والا منو گول زدن يعني من با اين شرايط ازدواج نكردم اصلا 

بگو خودمون ازش خواستیم چون وظیفه برادرمون میدونستیم که زندگی رو تامین کنه نصف جهازش خونه باباش مون ...

اخه كاش كم بود ميگفتم كمه 

2728
😒

درست ننوشتی آخه... ولی کلا ازدواج تو ایران مثل معامله هست، یک طرف کلاه بردار از آب در میاد. خیلی ها هم اینجورین. معمولا چون دختر حساسه و خانواده اش آبروداری میکنن و چیزی نمیگن... خانواده پسرها هم میچزونن تا میتونن. زیر گل برن الهی

خانواده شوهر منم از همین زرنگان

درست ننوشتی آخه... ولی کلا ازدواج تو ایران مثل معامله هست، یک طرف کلاه بردار از آب در میاد. خیلی ها ...

اره واقعا كلا ازدواج شانسيه