2733
2739

نميدونم اصلا به كسي چه ميگه اول زندگي خونه براش خريدين  خيلي خوبه  دستش درد نكنه اما جهاز انچناني هم نداشت 

والا زن داداشم در حد خودشون خيلي جهاز خوب اورده ما مشكلي نداريم نميدونم چرا دخالت ميكنه اصلا خانواده سطح پاييني نيستن خيلي هم ارومه كلا دختر خيلي خوبيه من بدي نديدم ازش اصلا ولي اينجوري ميگه حرص ميخورم چون خودش زده زيره  قولش خونه برا ما نخريد داره ميتركه 

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو حالا من که جهیزیم خوب بود شما برام چکار کردید؟؟

واللا

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731

جهیزیه یه عروس به هیچکس ربطی نداره هیچکس

درمورد عروس ما یکی بخواد اظهارفضل کنه یجوری جوابشو میدم نفهمه ازکجا خورده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

شمام بگو مامان جان لزومی نداشته جهاز بیشتری بیاره چون با خانواده ی فهمیده ای وصلت کرده که اهل بازخواست و دخالت نیستن و به قول هاشون عمل میکنن  برخلاف بعضی افراد دیگه😂😂

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
واللا

كلا من زن داداشمو خيلي دوست دارم براش كادو خوبم ميگيرم مادر شوهرم بدش مياد انتظار داره براي خواهر شوهرو جاريمم بخرم همونجوري ولي خب نميبينه كه زن داداشم براي من خوب بوده يا كادو خوب اونم برام ميگيره 

اصلا دختر حسودي نيست بدون منت كاري انجام ميده كلا ولي اونا ميگن با سياسته خب باشه اصلا مگه چيه 

والا منم یبار پدرشوهرم گفت زن داداشت مثل خودتون خاکی نیست هنوز حرص میخورم چرا محترمانه بهش نگفتم حد ...

حسودن نميدونن چي بگن

خوش بحال عروستون با همچین خواهرشوهر خوبی😃

خودم کشیدم اخه خیلی اذیت شدم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706