2733
2734
عنوان

حاملگی مولار

| مشاهده متن کامل بحث + 70253 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خوبین ببخشید زنداداش من تو هفته ۵ بنا ۱۴۰۰۰هزار شده به نظرتون احتمال مولار هست؟ بارداری شما مو ...

سلام برا من نبود مولار سونو بدن حتما 

من هفته ۷هم باز ازمایش دادم شده بود ۱۲۰هزار ولی مول نبود خداروشکر بارداری طبیعی بود 

ایشونم ان شاالله مول نیس سونو بدن حتما

سلام خانما .متاسفانه بارداری من هم مول شد و اصلا جنینی تشکیل نشد. و ان شا الله شنبه نوبت دکتر دارم برا شروع درمان . اما خواستم بگم من با بتای خیلی پایین مول شدم. میخواستم بگم حتما مراقب بارداریتون و سلامت خودتون باشید و سونوگرافی که مراجعه میکنید حتما یک جای معتبر و عالی باشه. من با بتای ۷۲۰ در شش هفته مول بودم

2731
سلام خانما .متاسفانه بارداری من هم مول شد و اصلا جنینی تشکیل نشد. و ان شا الله شنبه نوبت دکتر دارم ب ...

عزیز از کجا فهمیدین مول هست شاید پوچ بوده. چون منم الان باردار شدم ولی ساک تشکیل شد ولی جنین توش نبود الان ۸هفته هستم دکتر بهم گفت پوچ هست حرفی از مول نزد به من

سلام خوبین ببخشید زنداداش من تو هفته ۵ بنا ۱۴۰۰۰هزار شده به نظرتون احتمال مولار هست؟ بارداری شما مو ...

سلام منم هفته 5 ام بتام 12 هزاره چه کار کنم بنظرت مول هست زن داداشت چی شد؟ 

سلام منم هفته 5 ام بتام 12 هزاره چه کار کنم بنظرت مول هست زن داداشت چی شد؟ 

سلام خدارو شکر الان رفته ۸ ماهگی یه دخمل ناز بارداره

نمیدونم چرا دکترا اذیت میکنن طفلی خیلی استرس کشید تا ۵ ماهگی همش استرس داشتیم پوچ نباشه سقط نشه خارج رحم نباشه

ولی خدا رو شکر سالم سالم

2738
نه عزیزم قلبش تشکیل شد بعدش ایست قلبی کرد سقطش کردم مولار نبود

ایشالا بارداری بعدی منم الان 6 هفته هستم ازمایش دادم 14400 شد یکم ترسیدم

خدایا شکرت بخاطر تو دلیم😍😍👶 مواظبش باش
سلام خسته نباشید. من 25/5/94 اخرین روز پریودیم بوده.25/6/94 ازمایش بتا دادم منفی بود.19/7/94 ازمایش ...

عزیزم دکترت چقدر زود گفته چون من پنج هفته فقط ساک رویت شد و جنین دیده نشد هفته هفت ک رفتم ضربان قلبشم دیدم تازه هماتوم پری ساکم داشتم برطرف شد کیست لوتیالم داشم ک دکتر گفت اون کیست محافظت میکنه از جنین ک الان اونم نمونده 

🧿🧿 الهی برقصاند خدا بساز دلت جهانت را 🧿🧿