2733
2734
عنوان

این حق زندگیه یا خیانت به دخترش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 32 پست

دختره انگاری اضافست همه شادن واسه خودشون. مادره دمش گرم والا 🤣 چه زمونه عوض شده. خانما نگران بالا رفتن سن خود نباشید 😀👋

لایکم که میکنید جوگیر میشم فکر میکنم مبصر کلاسم مودب میشم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باباش ازدواج کرده مامانشم حق ازدواج داره ولی باید شرایط دخترشون رو در نظر بگیرن نمیشه بگیم نه این مسئله کلا ب دخورشون مربوط نیست چون اینا به دنیا آوردنش ..

الانم دخترش باید خودش رو وقف بده با موضوع بره مشاور ببینم کدوم سمت بهتره..منم جاش باشم دو طرف سخته..

باید ب خونه مستقل براش بگیرن بالاسر خودشون این بهتره..

هزینه هاشم با پدرشه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2731
پدر بزرگ مادر بزرگ چی ؟  اینم مجبوره ازدواج کنه  یا خونه جدا براش بگیرن .  

پدر بزرگ و مادربزرگش (خانواده پدری) ناتوان هستن نمیتونن 

❤قدر آدمای خوبتون رو بدونین و خوب نگهش دارین 🧿
2738

از زمانی که تو این سریالای تلویزیون برا زنهای بیوه و پیرزنها بیشتر از دخترای مجرد خاستگار پیدا شد جامعه به هم ریخت

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
بله

یعنی مرده چندسالشه؟

دختر دوستت چند سالشه احتمالا تفاوت سنی شوهر مامانش خیلی با دوستت کمه برا این نمیشه کنار اومد

تو طلاق فقط بچه می سوزه اونا که آخر سر میرن دنبال زندگیشون

الان من یکی رو میشناسم شوهرش معتاد شدید خیلی شدید ۶سال ازدواج کرده بعد خودشم بخاطر اینکه همش جلوش مواد کشیده طرف و یه سری مشکلات کودکی افسردگی حاد داره پارسال خواست طلاق بگیره باز برگشت،امسال باردار شده ...نمیدونم واقعا چی بگم موندم...اینکه واقعا شوهرش ترک بکن هست یا نیست میگن میره ترک اعتیاد ولی من میگم طرف تا خوب خوب نشده نباید بچه بیارن این افراد ..

نمیدونم من خودم ۷سال منتظر بودم دلم نمیاد به کسی چیزی بگم ولی خب بهرحال آدم باید فکرشو کنه وقتی توانایی مالی و جسمی و روحی کاملا صفره خب بچه گناه داره .

این آقا کلا ده میلیون رهن داره همین تو این ۶سال هزارتومنم جمع نکرده چون پول کارش میره ب مواد

یعنی مرده چندسالشه؟ دختر دوستت چند سالشه احتمالا تفاوت سنی شوهر مامانش خیلی با دوستت کمه برا این نم ...

منو دوستم ۱۹ ساله امونه 

مرده ۳۳ 

منو دوستم ۱۹ ساله امونه  مرده ۳۳

بهرحال شرایط اینجوره واقعا هم متاسفم براش گیر افتاده

اما بهتره خودش رو وقف بده.

مثلا خونه ای ک میگیرن یه بخش جدا برا دوستت داشته باشه..یا اگر مامانش خونه داره و میخواد بره پیش اون آقا خونه ی مامانش بمونه نهایت یه دوست دانشجو مطمئن پیدا کنه ک دنبال خونه ست هم خونه شن

اون مرده الان باید با دوستت ازدواج میکرد نه با مادرش  حتما مادرش پول داره 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
اون مرده الان باید با دوستت ازدواج میکرد نه با مادرش  حتما مادرش پول داره

مرده هم پولداره و وضعش خوبه مادرشم همینطور 

2706