2733
2739

میخوام از بهمن برم دانشگاه اما رشتم هدف اصلی و واقعیم نیست و به خودم قول دادم به هدف اصلیم خودمو به لطف خدا برسونم 

درکنار دانشگاه درس بخونم کنکور تجربی قدیم 99

نظرتون؟

انرژی منفی ها خواهشا نظر ندید

فقط خانمای با انگیزه و قدرتمند کامنت بذارید لطفا 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

من با شرایط سخت درس خوندم الان هم دیگه آخراشه خدا رو‌شکر. بعدش باید دنبال یه کار حسابی باشم  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با شرایط سخت درس خوندم الان هم دیگه آخراشه خدا رو‌شکر. بعدش باید دنبال یه کار حسابی باشم   & ...

میشه باز ترش کنی؟ 😁

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728
اگر میخوای رشته خوب تجربی قبول بشی، نمیشه هم دانشگاه بری هم بشینی برا کنکور سال بعد بخونی

من اشرف مخلوقاتم نشد تو کتم نمیره 😁👍

میشه باز ترش کنی؟ 😁

بله! دوره لیسانس تازه ازدواج کرده بودم و همون لحظه باردارشدم! با بچه کوچیک لیسانسم رو با معدل بالا گرفتم و کنکور ارشد دادم قبول شدم بازم باردار شدم و سقط شد ارشد رو هم با معدل بالا گرفتم و سه روز بعد از زایمان دفاع کردم و آزمون دکتری دادم مجدد باردار شدم! با دو تا بچه یه ترم رفتم شهر دیگه دانشگاه! تکمیل ظرفیت دوباره قبول شدم شهر خودم و الان در حال نوشتن پایان نامه ام! همش یه دستم به جزوه بوده یه دستم به آشپزی و مهمون و پوشک و تمیزکاری و... !

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
بله! دوره لیسانس تازه ازدواج کرده بودم و همون لحظه باردارشدم! با بچه کوچیک لیسانسم رو با معدل بالا گ ...

وای خدای من چه پشتکاری. آفرین واقعا. پس منم میتونم

بعدشم چه قدر باردار میشی!!!!!!! 

من شمردم باید الان به جای دوتا بچه 3تا داشته باشی یکیشم که سقط شد😕😐

وای خدای من چه پشتکاری. آفرین واقعا. پس منم میتونم بعدشم چه قدر باردار میشی!!!!!!!  من شمر ...

ممنونم گلم. نه سه بار باردار شدم یکیش سقط شد. الان دوتا پسر آتیش پاره دارم! نمی‌دونم چرا تو‌ی همه چیز عجله داشتم. میخواستم همه کار با هم انجام بدم. نمی‌دونم خوب بود یا بد ولی خداراشکر الان از همه چیز راضی ام.

2738
وای خدای من چه پشتکاری. آفرین واقعا. پس منم میتونم بعدشم چه قدر باردار میشی!!!!!!!  من شمر ...

چون جملات رو جابجا نوشتم اینجوری شده! باردار  بودم که آزمون دکتری قبول شدم، واسه همین مجبور شدم سریع دفاع ارشد و انجام بدم. دو‌سه روز بعد از زایمان، دفاع کردم! اینجوریه!