2737
2739
سریع دکتر برو  شاید سرماخوردی  مراقب دخترت باش ی وقت سرما نخوره  طفلی با تصادف خیلی ...

اخه معدم انگار نفخ داره 

نفسم به زور میاد بالا  اینجوریم علامت دیگه ندارم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریع دکتر برو  شاید سرماخوردی  مراقب دخترت باش ی وقت سرما نخوره  طفلی با تصادف خیلی ...

والله نمیدونم چه جوری مواظبش باشم 

خودن بیشتر حس میکنم از اعصابمه همش دلشوره و استرس دارم

عزیزم من بیمارستان کارمیکنم..نگران نباش..هرکسی که انفولانزا گرفت نمیمیره که..مگراینکه بیماری زمینه ا ...

عزیزم به نظرتون کسایی که بچه کوچیک دارن نرن بیرون فعلا ؟؟؟ من الان ی ماهه بیرون نرفتم میخوام شب یلدا برم خونه پدرم ولی خیلی مرددم آخه دخترام دوقلوان و بیست ماهشونه 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2731
عزیزم به نظرتون کسایی که بچه کوچیک دارن نرن بیرون فعلا ؟؟؟ من الان ی ماهه بیرون نرفتم میخوام شب یلدا ...

من میشینم تو ماشین از دم خونه خودم 

مثلا دم خونه پدرشوهرم پیاده میشم 

پسر من ده روز پیش سرفه هاش شروع شد و بعدش تب و لرز  وقتی تب و لرز میکرد دستاش کبود میشد و میفتاد ب تب و لرز 😱میگفت پاهام درد میکنه ماساز بده

..بعدم سرفه های خلط دار .تا سرفه میگرفت پنج دقیقه بشددت سرفه میکرد و از شدت سرفه سرررخ میشد ..تبش بالای 38 میرفت ولی ب 39 نمیرسید 

دیگه نمدونم انفولانزا بود یا نه ..سه سال و نیمش هست

من میشینم تو ماشین از دم خونه خودم  مثلا دم خونه پدرشوهرم پیاده میشم

منم اگه برم همینجوریم ولی بازم میترسم بخدا ، عزیزم حال دخترگلت چطوره ؟ ان شالله که بهتر باشه

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
والله نمیدونم چه جوری مواظبش باشم  خودن بیشتر حس میکنم از اعصابمه همش دلشوره و استرس دارم

تنها کاری ک از ماها برمیاد اینه ک بیرون نبریم 

تو خونه مدام دستاشونو بشوریم 

و مواد غذایی سالم بدیم 

2740
توروخدا بچه های ما مریضه انقد از مرگ نگید احححححح

ازه بابا ته دل ادمو خالی میکنند 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
عزیزم من بیمارستان کارمیکنم..نگران نباش..هرکسی که انفولانزا گرفت نمیمیره که..مگراینکه بیماری زمینه ا ...

مرسی که دلگرمی میدی خدا سلامتی بهت بده 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
عزیزم به نظرتون کسایی که بچه کوچیک دارن نرن بیرون فعلا ؟؟؟ من الان ی ماهه بیرون نرفتم میخوام شب یلدا ...

طبیعتا ویروس از بیرون واز فرد الوده منتقل میشه ولی قبل رفتن مطمعن باشین کسی مریض نباشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم دختر من آلرژی داره و بخاطر همون سرفه میکنه البته کم برای اونم خطرناکه؟

برای همه خطرناکه..مواظبش باشین..نذارین باکسی روبوسی کنه..اگه نگه میداره ماسک بزنین بهش..دستاشو مرتب بااب وصابون بشورید

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
اینجا دیگه انقد گریه کردم همه شناختنم فقط میگم چیزی نشه

چراعزیزم؟چی شده؟

تنگی نفس نیست یعنی  من از دیروز تنگی نفس گرفتم فقط

تنگی نفس هم میشه فرد مریض ولی علایم اولیه تب وبدن درده..انگار درعرض یک رب زمین گیرمیشه طرف..مثل سرماخوردگی نیست که دوروز عطسه کنی بعد بدترشی..