2737
2734
مرسی که دلگرمی میدی خدا سلامتی بهت بده 

ممنون عزیزم..واقعیته..وسواس نکنین زیاد..فقط تادمیتونین دستاتونو مرتب با اب وصابون بشویید..ماسک بزنین..باکسی دست ندین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
تنگی نفس هم میشه فرد مریض ولی علایم اولیه تب وبدن درده..انگار درعرض یک رب زمین گیرمیشه طرف..مثل سرما ...

من الان از دکتر اومدم فشارم ۶روی ۴ بود دکتر خیلی ترسید زود سرم وصل کردم 

نمیدونم چرا اینجوری شدم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدقه هم رد کن یه مقدار پول بزار زیر بالشتش من تقریبا یه ماه پیش پسرم مریض شد خیلی بده ولی خداروشکر ح ...

این تبش از ۴۰ به پایین نمیومد 

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
2731

یعنی اومدم کار خیر کنم کباب شدم دوستم مریضه با ماشین رسوندمش خونه همش سرفه میکرد درست حسابیم جلو دهنشو نمیگرفت منم با این یکی صمیمی نیستم نشد چیزی بگم بهش نکنه مریض شم😓

عزیزان هرکی که آنفولانزاگرفت که نمیمیره ول کنیددیگه سابیدین.مردمو هرکی نقص سیستم ایمنیه بدنی داره یابیماریه قلبی ریوی داره واسش خطرناکه نه همه هی استرس میدین به همه

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
عزیزان هرکی که آنفولانزاگرفت که نمیمیره ول کنیددیگه سابیدین.مردمو هرکی نقص سیستم ایمنیه بدنی داره یا ...

افرین من ی بچه کوچیک دارم پدرم دراومده از بس مراقب علائم بودم یا تونت سرچ کردم

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم
2738