2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اونقداهم واجب نیست تحمل میکنم تا گشنه شم یه دفعه هردو کارو باهم انجام بدم😌😌😌😌

باور کنید ما پست نمیذاریم وای میستیم تا شما بیاید😁😀

(وقتی بزرگترا بچه ها را در حال بازی به دستشویی میبرن🤣) 

...رفت و "پیامبر" بازگشت!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3615054/خانومایی-که-راجب-واریکوسل-اطلاعات-یا-تجربه-دارن-کم

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
نداره میخوام دندون بخونم قبول نمیشم که اینجا روسیه میخوام برم اگههه برررم اگه پسرم با محیط کنار ...

بله کلا تغییر محیط فرهنگی اقتصادی اجتماعی از کارهای پراسترس و پرتنش در زندگی یک انسانه...باید همه چیز رو سنجید قبلش

2740
استارتر قفل کن تاپیکتو دیگه اه😡😡😡😡 دوساعته نشستم اینجا نه صبحونه خوردم نه یه کلمه درس خوندم😭😭 ...

باشه فکر کنم صلاح مملکت در اینه😂

اگر قفل نشود:

-کلیه ها به فنا!

-کارمندان خواب آلود اخراج!

-نی نی ها شیر نخورده!

-درس و کنکور ها منفجر!

-زندگی فلان😅

اونموقعه ها مامانم طهرا به زور میخوابوندم بعد من دقیقا روبرو ساعت میخابیدم ک زود پاشم مامانم وقتی می ...

مامانت چ خلاق بود😂

اراده اون موقع رو داشم يني چي تو ديگ با درس انس گرفتي😑

🕸🕷🖤
2706